do góry
  • Godziny pracy urzędu:
    poniedziałek - piątek:
    8.00 - 16.00
    e-mail
  • Pl. Jana Pawła II 6
    06-400 Ciechanów
  • tel.
    23 674 92 00
    fax
    23 672 29 63
Ciechanów herb
Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Zarządy osiedli są pomocniczymi jednostkami Rady Miasta.
Ich działalność jest finansowana z budżetu miasta.

Osiedla miejskie:

  • Osiedle nr 1 – „Powstańców Wielkopolskich"
  • Osiedle nr 2 – „Aleksandrówka II"
  • Osiedle nr 3 – „Aleksandrówka"
  • Osiedle nr 4 – „Śródmieście"
  • Osiedle nr 5 – „Płońska”
  • Osiedle nr 6 – „Słoneczne“
  • Osiedle nr 7 – „Przemysłowe"
  • Osiedle nr 8 – „Kwiatowe"
  • Osiedle nr 9 – „Bloki"
  • Osiedle nr 10 – „Kargoszyn"
  • Osiedle nr 11 – „Podzamcze"
  • Osiedle nr 12 – „Zachód"
Osiedle nr 1 „Powstańców Wielkopolskich”
Wykaz ulic:
Bukietowa, Dolna, Gruduska, Kącka, Kilińskiego – do ul.17 Stycznia, Nadrzeczna, Opinogórska, Polskiej Organizacji Wojskowej, Powstańców Wielkopolskich, Przasnyska, Pułtuska – lewa strona, Plac Jana Pawła II, 17 Stycznia – do rzeki prawa strona, Plenerowa, Rowerowa, Śląska, Turystyczna, Ukośna, Wazonowa, Widokowa, Willowa, Wodna, Wojska Polskiego, Wybiegowa, Zagumienna, Zielna

     Skład zarządu:

  • Elżbieta Majewska – przewodnicząca
  • Paweł Kowalski
  • Beata Rykaczewska
  • Krzysztof Gałecki
  • Urszula Niesiobędzka

Elżbieta Majewska – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 1 „Powstańców
Wielkopolskich”, tel. 604 483 555.
Członkowie zarządu pełnią dyżury w budynku Biura Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień ul. Powstańców Wielkopolskich 1a w pierwszy roboczy poniedziałek miesiąca w godz. 18.00-19.00
Osiedle nr 2 „Aleksandrówka II”
Wykaz ulic:
Armii Krajowej – lewa strona do ul. Sikorskiego, Batalionów Chłopskich, Błękitna, Bursztynowa, Gwardii Ludowej, Harcerska, Kamińskiego, Lazurowa, Piękna, Pogodna, Pułtuska – prawa strona od ul. Armii Krajowej, Sikorskiego – od ul. Armii Krajowej, Szmaragdowa, św. Franciszka, św. Anny, św. Marka,
św. Stanisława Kostki, św. Floriana, św. Marii Magdaleny, św. Mateusza, św. Krzysztofa, św. Jadwigi,
św. Antoniego, św. Rodziny

     Skład zarządu:

  • Henryk Grześ – przewodniczący
  • Edward Milewski
  • Sławomir Kodorski
  • Iwona Górecka 
  • Elżbieta Bonisławska
  • Dorota Brzezińska
  • Krystyna Cieślak
Henryk Grześ – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 2 „Aleksandrówka”,
tel. 512 455 444.
Osiedle nr 3 „Aleksandrówka”
Wykaz ulic:
Armii Krajowej – prawa strona
do ul. Polnej, Polna – lewa strona
do ul. Armii Krajowej, Pułtuska
– prawa strona od ul. Witosa
do ul. Armii Krajowej, Sikorskiego
– do ul. Armii Krajowej, Smorawińskiego, Witosa
– lewa strona do ul. Polnej





     Skład zarządu:

  • Stanisław Jankowski – przewodniczący
  • Andrzej Polens
  • Piotr Maruszewski
  • Andrzej Bieńkowski
  • Karol Dzierżanowski
  • Anna Boniakowska
  • Krystyna Rurant-Milewska
Stanisław Jankowski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 3 „Aleksandrówka II”,
tel. 663 079 537.
Członkowie zarządu pełnią dyżury w Domu Złotego Wieku przy ul. Sikorskiego 7 w pierwszą środę miesiąca o godz. 17.00.
Osiedle nr 4 „Śródmieście"

Wykaz ulic:
Augustiańska – do rzeki, Grodzka, Kilińskiego – od ul. 17 Stycznia, Kopernika, Plac Kościuszki,
11 Listopada, 3-go Maja, Małgorzacka, Mickiewicza, Mikołajczyka, Nadfosna, Nowozagumienna, Orylska, Pijanowskiego, Płońska – do ul. Orylskiej, Przelotna, Pułtuska – prawa strona do ul. Witosa,
11 Pułku Ułanów Legionowych, Rzeczkowska – lewa strona do ul. Witosa, 17 Stycznia – do rzeki lewa strona, Sierakowskiego, Strażacka, Ściegiennego, Osiedle Świerczewskiego, Warszawska, Witosa – prawa strona do ul. Rzeczkowskiej, Wyrzykowskiego, Zielona Ścieżka.

     Skład zarządu:

  • Barbara Rogalska – przewodnicząca
  • Maria Blicharska-Chodorowska
  • Urszula Grotkowska
  • Joanna Zaręba
  • Jadwiga Kumińska
  • Stanisław Sadowski
  • Ewa Michalak
Barbara Rogalska – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 4 „Śródmieście”, tel. 606 925 684.
Członkowie zarządu pełnią dyżury w Domu Złotej Jesieni (ul. Sikorskiego 7) w ostatni poniedziałek każdego miesiąca o godz. 17.00.
Osiedle nr 5 „Płońska”
Wykaz ulic:
Andersa, Armii Krajowej – od ul. Polnej, Księcia Konrada II, Mościckiego, Polna – prawa strona do ul. Armii Krajowej i od ul. Armii Krajowej – prawa i lewa strona, Płońska – od ul. Orylskiej, Ranieckiej, Reutta, Rozy Roboty, Rzeczkowska – prawa strona do ul. Wtosa i od ul. Witosa – prawa i lewa strona, Sezamkowa, Słońskiego, Szwanke, Witosa – lewa strona od ul. Polnej do Rzeczkowskiej i od ul. Rzeczkowskiej – prawa i lewa strona

     Skład zarządu:

  • Krystyn Płoski – przewodniczący
  • Halina Kęsik
  • Krzysztof Wiśniewski
  • Adam Stępkowski
  • Ewa Sobolewska
  • Stefan Rzeczkowski
  • Tomasz Grodecki
Krystyn Płoski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 5 „Płońska”,
tel. 602 681 432.
Osiedle nr 6 „Słoneczne“
Wykaz ulic:
Bielińska, Ceramiczna, Chabrowa, Długa, Jaśminowa, Kasprzaka, Kolonijna, Krubińska, Krucza, Ludowa, Łąkowa, Łukasiewicza, Malinowa, Nizinna, Okopowa, Piwna, Podleśna, Ptasia, Skłodowskiej-Curie, Sońska, Sosnowa, Spacerowa, Wędkarska, Wrzosowa, Zagrodowa, Żurawia, Żytnia


     Skład zarządu:

  • Emil Świszcz – przewodniczący
  • Wioletta Kamińska
  • Michał Kaczorowski
  • Agnieszka Krupińska
  • Marzena Krysińska
  • Mariusz Grzelczyk
  • Andrzej Dutkiewicz

Emil Świszcz – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 6 „Słoneczne”,
tel. 503 138 801.

Osiedle nr 7 „Przemysłowe"
Wykaz ulic:
Aleja Niepodległości, Augustiańska
– od rzeki, Baranowskiego, Bojanowskiego, Cicha, Cukrownicza, Dywizjonu 305, Dziedzica, Fabryczna, Górna, Graniczna, Kolonia Niechodzka, Kratowskiej, Mazowiecka, Mleczarska, Młynarska, Niechodzka, Nowokolejowa, Nużewska, Obozowa, Osada Fabryczna, Partyzantów, Pęchcińska, Płocka, Przytorowa, Robotnicza, Równa, Składowa, Spokojna, Szczurzynek, Szumna, Tysiąclecia, Ułańska, Wierzbowa, Żórawskiego

     Skład zarządu:

  • Anna Dubrownik – przewodnicząca
  • Michał Karaszewski
  • Paweł Głaszczka
  • Iwona Kuklińska
  • Jan Milewski
Anna Dubrownik – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 7 „Przemysłowe”,
tel. 796 544 572.
Osiedle nr 8 „Kwiatowe"
Wykaz ulic:
Astrowa, Dębowa, Działkowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Różana, Rumiankowa, Siewna, Słoneczna, Starowiejska, Śmiecińska, Towarowa, Wesoła, Wiśniowa






     Skład zarządu:

  • Rafał Porębski – przewodniczący
  • Sławomir Morawski
  • Waldemar Jóźwiak
  • Rafał Zadrożny
  • Zbigniew Grzeszczak
  • Stanisław Szewczak
  • Piotr Senejko
Rafał Porębski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 8 „Kwiatowe”.
tel. 511 980 931.
Osiedle nr 9 „Bloki"
Wykaz ulic:
Głowackiego, Hallera, Kaczeńców, Moniuszki, Narutowicza, Okrzei, Olchowa, Ostatni Grosz,
Plac Piłsudskiego, Powstańców Warszawskich, Grota-Roweckiego, Sienkiewicza – do skrzyżowania
z ul. 17 Stycznia, Spółdzielcza,
17 Stycznia – od rzeki, Świętochowskiego, Tatarska, Wiklinowa, Wyzwolenia

     Skład zarządu:

  • Magdalena Grelik-Grodecka – przewodnicząca
  • Karol Makijonko – zstępca przewodniczącego
  • Andrzej Grochalski
  • Ewa Mieszkowska
  • Dorota Bugajska
  • Piotr Jasiński
  • Hanna Domańska
Magdalena Grelik-Grodecka – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 9 „Bloki”,
tel. 606 213 840.
Osiedle nr 10 „Kargoszyn"
Wykaz ulic:
Andersena, Asnyka, Baczyńskiego, Bartołda, Bema, Boczna, Broniewskiego, Dąbrowskiej, Dąbrowskiego, Dygasińskiego, Fredry, Gajcego, Gałczyńskiego, Gąsecka, Gojawiczyńskiej, Gombrowicza, Hłaski, Husarska, Jastruna, Kargoszyńska, Kasprowicza, Kicińskiego, Konwerskiego, Konopnickiej, Kosynierów, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Krzywa, Lechonia, Leśmiana, Letnia, Mała, Mławska, Młynarskiego, Morawskiej, Nałkowskiej, Niemcewicza, Norwida, Orzeszkowskiej, Parkowa – od ul. Gostkowskiej, Prusa, Przybosia, Reja, Reymonta, Sienkiewicza – od skrzyżowania z ul. 17 Stycznia, Słonimskiego, Słowackiego, Staffa, Sygietyńskiego, Tomaszewskiego, Tuwima, Waryńskiego, Wąska, Wierzyńskiego, Wiosenna, Wyspiańskiego, Zapolskiej, Żeromskiego

     Skład zarządu:

  • Robert Umiński – przewodniczący
  • Krzysztof Łukasiak – zstępca przewodniczącego
  • Waldemar Goś
  • Krzysztof Brala
  • Ewa Boniakowska
  • Andrzej Łukasiak
  • Dariusz Umiński
Robert Umiński – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 10 „Kargoszyn”,
tel. 660 439 250.
Osiedle nr 11 „Podzamcze"
Wykaz ulic:
Akacjowa, Bony, Brzozowa, Gostkowska, Jesionowa, Juranda, Kasztanowa, Klonowa, Kmicica, Komunalna, Księcia Janusza Mazowieckiego, Lipowa, Parkowa
– do ul. Gostkowskiej, Rybna, Rycerska, Skrzetuskiego, Świerkowa, Topolowa, Wiejska, Wołodyjow-skiego, Zacisze, Zagłoby, Zamkowa, Zbyszka i Danusi, Zielona

     Skład zarządu:

  • Piotr Wojciechowski – przewodniczący
  • Ewa Grabowska – zstępca przewodniczącego
  • Mariusz Królewiecki
  • Kazimierz Miziołek
  • Maciej Wilkowski
Piotr Wojciechowski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 11 „Podzamcze”,
tel. 507 817 525, 607 840 597.
Osiedle nr 12 „Zachód"
Wykaz ulic:
Al. Zwycięstwa, Bąkowskiej, Biegasa, Bogusławskiego, Bohaterów Westerplatte, Bohaterów Września, Czarnieckiego, Chełmońskiego, Chopina, Dziubińskiej, Emilii Plater, Grzelakowej, Gwiazdowicza, Hubala, Jaracza, Jasna, Jelińskiej, Jureckiego, Klonowskiego, Kolbe, Kolberga, Krasickiego, Kurpińskiego, Kuny, Lelewela, Matejki, Modrzejewskiej, Monte Cassino, Nodzykowskiego, Ogińskiego, Ogrodowa, Osterwy, Paderewskiego, Patriotów, Perłowa, Piechowskiego, Przyleśna, Pułaskiego, Rajkowskiego, Różyckiego, Sempołowskiej, Skrajna, Solskiego, Stwosza, Szymanowskiego, Traugutta, Widna, Wieniawskiego, Węgrzyna, Wolskiego, Zelwerowicza, Zielone Wzgórze

     Skład zarządu:

  • Krzysztof Łyziński – przewodniczący
  • Tomasz Ptasiewicz
  • Rafał Sepczyński
  • Robert Adamiak
  • Stanisław Szawłowski
  • Ewa Garlińska
  • Elżbieta Korytkowska
Krzysztof Łyziński – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 12 „Zachód”,
tel. 606 994 631.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H