do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Gmina Miejska Ciechanów opracowała dokumenty wynikające z „Polityki Ekologicznej Państwa”, w tym:

 • Program Ochrony Środowiska Gminy Miejskiej na lata 2013-2016 z uwzględnieniem perspektywy do 2020 roku przyjęty uchwałą Nr 377/XXXII/2013 Rady Miasta Ciechanów z dnia 26 czerwca 2013 r. (do pobrania pod tekstem)

Program jest na bieżąco monitorowany i aktualizowany. Poza dążeniem do realizacji celów wynikających z PEP służy do realizacji celów określonych w dokumentach lokalnych, jak np.: w Strategii rozwoju społeczno-gospodarczego miasta Ciechanów do 2023 roku- Zrównoważony rozwój wyzwaniem XXI wieku.

„EKO-CIECHANÓW” to projekt edukacyjny w ramach którego zostały wydane dwie publikacje: poradnik ekologiczny „Kodeks proekologicznego mieszkańca” oraz zbiór informacji i porad związanych z dziedzictwem naturalnym i ochroną przyrody pod tytułem „Różnorodność  biologiczno-przyrodnicza na przykładzie Gminy Miejskiej Ciechanów”.

W ramach „EKO-CIECHANÓW” zrealizowane zostały również cykle warsztatów skierowanych do przedszkolaków („Ekologiczny przedszkolak”), gimnazjalistów (Eko – czyli jaki?”) oraz nauczycieli („Nowe formy edukacji ekologicznej”). 
Projekt „EKO-CIECHANÓW” dofinansowany został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 36.000 zł, co stanowi 90% kosztów zadania.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H