do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Platforma Konsultacji Społecznych Projekt uchwały dotyczącej zasad sytuowania reklam

Po analizie oczekiwań mieszkańców Ciechanowa, które zostały wyrażone w ankiecie przeprowadzonej na początku października 2015 roku, przygotowany został projekt uchwały regulującej kwestie reklam w przestrzeni miejskiej. Projekt ws. zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane podlega dalszym konsultacjom poprzez Platformę Konsultacji Społecznych. Do 6 kwietnia można zgłaszać swoje uwagi i sugestie. Można skierować je bezpośrednio do pracowników Wydziału Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami (Urząd Miasta Ciechanów, budynek przy ul. Wodnej 1, II piętro), przesłać drogą mailową ( bądź ) lub przekazać telefonicznie (23 674 93 08).

Projekt jest procedowany na marcowych komisjach. Po wprowadzeniu ewentualnych zmian projekt uchwały będzie również omawiany na kwietniowych komisjach i poddany zostanie pod głosowanie podczas kwietniowej sesji Rady Miasta Ciechanów.

Ustawa krajobrazowa, która pozwala miastom na wprowadzanie regulacji mających na celu ochronę przestrzeni przed chaosem reklam i billboardów weszła w życie 11 września.

Projekt uchwały

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H