do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
14 kwietnia 2016
kategoria:
Aktualności strona główna

Poprzez stronę internetową www.ciechanow.artlookgallery.com każdy może w prosty sposób zlokalizować grób osoby pochowanej na Cmentarzu Komunalnym w Ciechanowie. Po wpisaniu nazwiska zmarłego pojawiają się szczegółowe informacje z opisem lokalizacji oraz mapa z zaznaczonym grobem. Na stronie znajduje się plan cmentarza, informacje o rocznicach, pogrzebach, można zlecić zamieszczenie nekrologu.

Urząd Miasta Ciechanów uruchomił specjalną stronę, która umożliwia zlokalizowanie grobu konkretnej osoby. System GROBONET 2.6 pozwala na uzyskanie szczegółowych informacji na temat wszystkich osób pochowanych w danym grobie, dat urodzenia i śmierci. Dołączone są zdjęcia grobu, grób zaznaczony jest na mapce. Można wypełnić formularz kontaktowy,  co pomoże uregulować płatności za grób. Istnieje możliwość zapalenia wirtualnego znicza. Dane będą na bieżąco aktualizowane, strona jest jeszcze uzupełniana i dopracowywana. W najbliższych miesiącach zostanie wprowadzone rozwiązanie, dzięki któremu będzie można zlecić np. posprzątanie grobu i zapalenie na nim znicza, ustawienie kwiatów.

Coraz więcej miast w Polsce stosuje tego typu systemy. Grobów jest coraz więcej, nie zawsze pamiętamy, gdzie pochowane są osoby, których groby chcielibyśmy odwiedzić. Dzięki systemowi wyszukanie tych grobów jest bardzo proste. Strona jeszcze nie jest kompletna, ale już chcemy dać wszystkim możliwość korzystania z funkcjonujących w jej ramach rozwiązań. Planujemy nową usługę zleceń dotyczących dbania o grób, co jest ważne dla osób które mieszkają daleko i nie mają możliwości osobistego zatroszczenia się np. o jego czystość – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

Od 1 stycznia 2016 r. administratorem cmentarza komunalnego przy ul. Gostkowskiej 86 jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych. Ze wszystkimi sprawami związanymi z opłatami i organizacją pogrzebów należy zgłaszać się do budynku administracyjnego przy ul. Gostkowskiej 86 lub pod numerami telefonów 604 406 031, 601 713 463.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H