do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Prezydent Miasta Ciechanów
- Krzysztof Kosiński

Prezydent Miasta Ciechanów - Krzysztof KosińskiUrodził się 17 lutego 1988 roku w Ciechanowie. Jest prawnikiem, absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych. Jest doktorantem nauk prawnych UJ. W latach 2011-2014 pełnił funkcję rzecznika prasowego Klubu Parlamentarnego Polskiego Stronnictwa Ludowego. Od 8 grudnia 2014 r. jest prezydentem Ciechanowa.

 

 

I Zastępca Prezydenta Miasta Ciechanów
- Joanna Potocka-Rak

I Zastępca Prezydenta Miasta Ciechanów - Joanna Potocka-Rak Urodziła się 28 marca 1973 r. w Sanoku. Jest absolwentką Wydziału Ekonomii Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa w Warszawie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w pionie administracyjno-księgowym, zarówno w sektorze prywatnym jak i instytucjach budżetowych. Od 10 lat związana z Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, gdzie pełniła funkcje głównej księgowej oraz zastępcy dyrektora ds. ekonomiczno-administracyjnych. Kierowała kilkudziesięcioma projektami inwestycyjnymi. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie kierowania, rozliczania i zarządzania projektami finansowanymi ze środków Unii Europejskiej, jak również w zakresie aplikowania o środki i granty ze źródeł zewnętrznych. 


II Zastępca Prezydenta Miasta Ciechanów
- Anna Żebrowska

Anna Żebrowska to absolwentka studiów podyplomowych w SGGW w Warszawie w zakresie rachunkowości oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu w zakresie administracja publiczna z elementami zarządzania jakością. Tytuł magistra inżyniera uzyskała w Wyższej Szkole Rolniczo-Pedagogicznej w Siedlcach na Wydziale Rolniczym. Równocześnie ukończyła Studium Pedagogiczne. Posiada doświadczenie w zawodzie nauczyciela. Od wielu lat jest aktywnym działaczem samorządowym. Przed objęciem funkcji II zastępcy zrezygnowała z mandatu radnej powiatu ciechanowskiego. Będzie zajmowała się m.in. sprawami związanymi z oświatą i polityką społeczną. Anna Żebrowska urodziła się w Ciechanowie, 4 sierpnia 1969 roku.


Sekretarz Miasta - Marcin Burchacki

Urodził się 13 kwietnia 1976 r. w Nidzicy. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunek: administracja, specjalność: administracja samorządowa. Wieloletni pracownik samorządowy. Przez ostatnie 7 lat kierownik Oddziału Zamiejscowego w Ciechanowie Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Warszawie. W latach 2004-2008 pracownik Starostwa Powiatowego w Mławie, gdzie pracował m.in. na stanowisku kierownika Działu Pozyskiwania Funduszy Strukturalnych i Promocji w Wydziale Infrastruktury. Od 2010 roku radny Powiatu Mławskiego, członek Zarządu Powiatu Mławskiego. Od 1 października 2015 r. zatrudniony na stanowisku sekretarza miasta w Urzędzie Miasta Ciechanów. 

Skarbnik Miasta - Ewa Szeluga

Skarbnik Miasta - Ewa Szeluga Ukończyła studia wyższe ekonomiczne, ma dyplom magistra w zakresie rachunkowości i controlingu. Przez 5 lat pracowała jako księgowa i główna księgowa w firmach prowadzących działalność gospodarczą. Wieloletni pracownik samorządowy. W latach 2004-2011 pełniła funkcję Skarbnika Gminy Stupsk (powiat mławski). Od 1 maja 2011 do 30 kwietnia 2014 roku kierownik Referatu Finansowo-Księgowego w Urzędzie Miasta Ciechanów. Od 1 maja 2014 r. pełni funkcję Skarbnika Miasta Ciechanów i jest głównym księgowym budżetu Ciechanowa.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H