do góry
  • Godziny pracy urzędu:
    poniedziałek - piątek:
    8.00 - 16.00
    e-mail
  • Pl. Jana Pawła II 6
    06-400 Ciechanów
  • tel.
    23 674 92 00
    fax
    23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Zarządy osiedli są pomocniczymi jednostkami Rady Miasta.
Ich działalność jest finansowana z budżetu miasta.

Osiedla miejskie:

  • Osiedle nr 1 – „Powstańców Wielkopolskich"
  • Osiedle nr 2 – „Aleksandrówka II"
  • Osiedle nr 3 – „Aleksandrówka"
  • Osiedle nr 4 – „Śródmieście"
  • Osiedle nr 5 – „Płońska”
  • Osiedle nr 6 – „Słoneczne“
  • Osiedle nr 7 – „Przemysłowe"
  • Osiedle nr 8 – „Kwiatowe"
  • Osiedle nr 9 – „Bloki"
  • Osiedle nr 10 – „Kargoszyn"
  • Osiedle nr 11 – „Podzamcze"
  • Osiedle nr 12 – „Zachód"
Osiedle nr 1 „Powstańców Wielkopolskich”

Wykaz ulic:
Bukietowa, Dolna, Gruduska, Kącka, Kilińskiego – do ul. 17 Stycznia, Nadrzeczna, Opinogórska, Polskiej Organizacji Wojskowej, Powstańców Wielkopolskich, Przasnyska, Pułtuska – lewa strona, pl. Jana Pawła II, Prymasa Tysiąclecia – część ulicy biegnąca od ronda Witolda Pileckiego do rzeki Łydyni, 17 Stycznia – do rzeki prawa strona, Plenerowa, Rowerowa, Felińskiej, Śląska, Turystyczna, Ukośna, Wazonowa, Widokowa, Willowa, Wodna, Wojska Polskiego, Wybiegowa, Zagumienna, Zielna

     Skład zarządu:

  • Rafał Górecki – przewodniczący
  • Krystyna Miłoszewska
  • Marta Nowakowska
  • Marzena Ropelewska
  • Tomasz Gołębiewski

Rafał Górecki – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 1 „Powstańców Wielkopolskich”, tel. 517 011 618,
e-mail
 
Osiedle nr 2 „Aleksandrówka II”
Wykaz ulic:
Armii Krajowej – lewa strona do ul. Sikorskiego, Batalionów Chłopskich, Błękitna, Bursztynowa, Gwardii Ludowej WRN, Kamińskiego, Lazurowa, Piękna, Pogodna, Pułtuska – prawa strona od ul. Armii Krajowej, Sikorskiego – od ul. Armii Krajowej w kierunku wschodnim, Szmaragdowa, Złota

     Skład zarządu:

  • Izabela Duriasz – przewodnicząca
  • Robert Modelski
  • Mariusz Mikłowski
  • Mateusz Gostkowski 
  • Anna Kamińska
  • Andrzej Sowa
  • Anna Kwiatkowska
Izabela Duriasz – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 2 „Aleksandrówka II”, tel.
Osiedle nr 3 „Aleksandrówka”
Wykaz ulic:
Armii Krajowej – prawa strona do ul. Polnej, Polna – lewa strona do ul. Armii Krajowej, Pułtuska – prawa strona od ul. Witosa do ul. Armii Krajowej, Sikorskiego – od ul. Armii Krajowej w kierunku zachodnim, Smorawińskiego, Witosa – lewa strona do ul. Polnej





     Skład zarządu:

  • Elżbieta Majewska– przewodnicząca
  • Anna Boniakowska
  • Kazimierz Milewski
  • Maciej Skrzypiński
  • Tomasz Krośnicki
Elżbieta Majewska – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 3 „Aleksandrówka”, tel. 604 483 555
 
Osiedle nr 4 „Śródmieście"

Wykaz ulic:
Augustiańska – do rzeki, Grodzka, Herberta,  Kilińskiego – od ul. 17 Stycznia, Kopernika, pl. Kościuszki, 11 Listopada, 3 Maja, Małgorzacka, Mickiewicza, Mikołajczyka, Nadfosna, Nowozagumienna, Orylska, Płońska – do ul. Orylskiej, Przelotna, Pułtuska – prawa strona do ul. Witosa, 11 Pułku Ułanów Legionowych, Rzeczkowska – lewa strona do ul. Witosa, 17 Stycznia – do rzeki lewa strona, Sierakowskiego, Strażacka, Ściegiennego, Osiedle Ułanów, Warszawska, Witosa – prawa strona do ul. Rzeczkowskiej, Wyrzykowskiego, Zielona Ścieżka

     Skład zarządu:

  • Barbara Rogalska – przewodnicząca
  • Magdalena Kwakowicz
  • Jadwiga Kumińska
  • Stanisław Sadowski
  • Krzysztof Romanowski
  • Maria Blicharska-Chodorowska
  • Agata Pawłowska
Barbara Rogalska – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 4 „Śródmieście”, tel. 606 925 684
 
Osiedle nr 5 „Płońska”
Wykaz ulic:
Andersa, Armii Krajowej – od ul. Polnej, Harcerska, Księcia Konrada II, Mościckiego, Palińskiego, Polna – prawa strona do ul. Armii Krajowej, Płońska – od ul. Orylskiej,  Ranieckiej, Reutta, Rozy Roboty, Rzeczkowska – prawa strona do ul. Witosa i od ul. Witosa prawa i lewa strona, Sezamkowa, Słońskiego, Szwanke, Witosa  – lewa strona od ul. Polnej do Rzeczkowskiej i od ul. Rzeczkowskiej prawa i lewa strona, św. Anny, św. Antoniego, św. Franciszka, św. Jadwigi, św. Krzysztofa, św. Marka, św. Mateusza, św. Stanisława Kostki, św. Floriana, św. Marii Magdaleny, św. Rodziny

     Skład zarządu:

  • Lena Koniecka – przewodnicząca
  • Agnieszka Wojda-Benko
  • Adrian Grabowski
  • Przemysław Szymański
  • Anna Rutkowska
  • Włodzimierz Nowakowski
  • Radosław Witkowski
Lena Koniecka– przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 5 „Płońska”, tel.
Osiedle nr 6 „Słoneczne“
Wykaz ulic:
Bielińska, Ceramiczna, Chabrowa, Długa, Dobra, Jaśminowa, Kasprzaka, Kolonijna, Krubińska, Krucza, Ludowa, Łąkowa,  Łukaszewicza, Malinowa, Nizinna, Okopowa, Piwna, Podleśna, Ptasia, Skłodowskiej, Sońska, Sosnowa, Spacerowa, Wędkarska, Wrzosowa, Zagrodowa, Żurawia, Żytnia


     Skład zarządu:

  • Emil Świszcz – przewodniczący
  • Wioletta Bińczycka
  • Maria Nasarzewska
  • Małgorzata Lewandowska
  • Katarzyna Pomianowska
  • Marzena Serwan
  • Andrzej Dudkiewicz

Emil Świszcz – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 6 „Słoneczne”, tel. 503 138 801

Osiedle nr 7 „Przemysłowe"
Wykaz ulic:
al. Niepodległości, Augustiańska – od rzeki, Baranowskiego, Bojanowskiego, Cicha, Cukrownicza, Dywizjonu 305, Dziedzica, Fabryczna, Górna, Graniczna, Kolonia Niechodzka, Kratowskiej, Mazowiecka, Mleczarska, Młynarska, Niechodzka, Nowokolejowa, Nużewska, Obozowa, Osada Fabryczna, Partyzantów, Perłowa, Pęchcińska, Płocka, Przytorowa, Robotnicza, Równa, Składowa, Spokojna, Szczurzynek, Szumna, Tysiąclecia, Ułańska, Wierzbowa, Żórawskiego

     Skład zarządu:

  • Tomasz Podsiadlik – przewodniczący
  • Anna Dubrownik-Jakubowska
  • Iwona Kuklińska
  • Marek Wróblewski
  • Barbara Szumańska
Tomasz Podsiadlik  – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 7 „Przemysłowe”, tel.
Osiedle nr 8 „Kwiatowe"
Wykaz ulic:
Astrowa, Dębowa, Działkowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Różana, Rumiankowa, Siewna, Słoneczna, Starowiejska, Sławika, Śmiecińska, Towarowa, Wesoła, Wiśniowa






     Skład zarządu:

  • Rafał Porębski – przewodniczący
  • Karolina Symołon
  • Zbigniew Grzeszczak
  • Jowita Chilarzewska
  • Małgorzata Zielińska
  • Piotr Senejko
  • Witold Kowalski
Rafał Porębski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 8 „Kwiatowe”, tel. 511 980 931
Osiedle nr 9 „Bloki"
Wykaz ulic:
Głowackiego, Hallera, Kaczeńców, Moniuszki, Narutowicza, Okrzei, Olchowa, Ostatni Grosz, pl. Piłsudskiego, Powstańców Warszawskich, Roweckiego, Sienkiewicza – do skrzyżowania z ul. 17 Stycznia, Spółdzielcza, 17 Stycznia – od rzeki, Świętochowskiego, Tatarska, Wiklinowa, Wyzwolenia

     Skład zarządu:

  • Joanna Urbanowska – przewodnicząca
  • Hanna Rokicka
  • Anna Burzyńska
  • Andrzej Grochalski
  • Ewa Mieszkowska
  • Izabela Zarzecka
  • Hanna Domańska
Joanna Urbanowska – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 9 „Bloki”, tel.
Osiedle nr 10 „Kargoszyn"
Wykaz ulic:
Andersena, Asnyka, Baczyńskiego, Bartołda, Bema, Boczna, Broniewskiego,  Dąbrowskiej, Dąbrowskiego, Dygasińskiego, Fredry, Gajcego, Gałczyńskiego, Gąsecka,  Gojawiczyńskiej, Gombrowicza, Hłaski, Husarska, Jastruna, Kargoszyńska, Kasprowicza, Kicińskiego, Konwerskiego,  Konopnickiej, Kosynierów, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Krzywa, Kozia,  Lechonia, Leśmiana, Letnia, Mała, Mławska, Młynarskiego, Morawskiej, Nałkowskiej,  Niemcewicza, Norwida,  Orzeszkowej, Parkowa – od ul. Gostkowskiej, Prusa, Przybosia, Reja, Reymonta, Sienkiewicza – od skrzyżowania z ul. 17 Stycznia, Słonimskiego,  Słowackiego, Staffa, Sygietyńskiego, Borodzicza, Tuwima, Waryńskiego, Wąska, Wierzyńskiego, Wiosenna, Wyspiańskiego, Zapolskiej,  Żeromskiego

     Skład zarządu:

  • Michał Chmieliński – przewodniczący
  • Waldemar Goś
  • Paweł Staszczak
  • Zbigniew Kania
  • Ryszard Szymański
  • Michał Wierzba
  • Jadwiga Jarosz
Michał Chmieliński – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 10 „Kargoszyn”, tel.
Osiedle nr 11 „Podzamcze"
Wykaz ulic:
Akacjowa, Bony, Brzozowa, Gostkowska, Jesionowa, Juranda, Kasztanowa, Klonowa, Kmicica, Komunalna, Księcia Janusza Mazowieckiego, Lipowa, Parkowa – do ul. Gostkowskiej, Prymasa Tysiąclecia – część ulicy biegnąca od ronda Generała Emila Fieldorfa „Nila” do rzeki Łydyni, Rybna, Rycerska, Skrzetuskiego, Świerkowa, Topolowa, Wiejska, Wołodyjowskiego, Zacisze, Zagłoby, Zamkowa, Zbyszka i Danusi, Zielona

     Skład zarządu:

  • Piotr Grabowski – przewodniczący
  • Bogdan Strzałkowski
  • Robert Kurnikowski
  • Maciej Wilkowski
  • Ewa Grabowska
Piotr Grabowski– przewodniczący Zarządu Osiedla nr 11 „Podzamcze”, tel.
Osiedle nr 12 „Zachód"
Wykaz ulic:
Al. Zwycięstwa, Bąkowskiej, Biegasa, Bogusławskiego, Bohaterów Westerplatte, Bohaterów Września, Czarnieckiego, Chełmońskiego, Chopina, Dziubińskiej, Dziemieszkiewicza „Roja”, Plater, Grzelakowej, Cieplińskiego, Hubala, Jaracza, Jasna, Jelińskiej, Jureckiego, Klonowskiego, Kolbe, Kolberga, Krasickiego, Kurpińskiego, Kuny, Lelewela, Matejki, Modrzejewskiej, Monte Cassino, Nodzykowskiego, Ogińskiego, Ogrodowa, Osterwy, Paderewskiego, Patriotów, Przyleśna, Pułaskiego, Rajkowskiego, Różyckiego, Sempołowskiej, Skrajna, Solskiego, Stwosza, Szymanowskiego, Traugutta, Widna, Wieniawskiego, Węgrzyna, Wolskiego, Zelwerowicza, Zielone Wzgórze

     Skład zarządu:

  • Mariusz Kraszewski – przewodniczący
  • Waldemar Smoliński
  • Mariusz Olszewski
  • Ryszard Kosuda
  • Piotr Zakrzewski
  • Stanisław Szawłowski
  • Beata Czaczyk
Mariusz Kraszewski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 12 „Zachód”, tel.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H