Urząd Miasta Ciechanów
https://www.umciechanow.pl/dla_przedsiebiorcow/index
Drukuj grafikę : tak / nie

Dla przedsiębiorców i inwestorów

Referat Obsługi Przedsiębiorców

pl. Jana Pawła II 6 (ratusz)
pokój nr 115 (I piętro)
tel. 23 674 92 53

Informacje o zakresie działania Referatu Obsługi Przedsiębiorców znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Jak załatwić sprawę/wydział organizacyjny". 

Kącik przedsiębiorcy

logo mikroporadyTo miejsce, w którym lokalny mikro-przedsiębiorca znajdzie pomocne informacje, formularze, wzory umów, wskazówki prawne, linki do wspierających instytucji, a także e-Porady i konsultacje w zakresie rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej. Bezpłatne kompendium narzędzi i wiedzy znajduje się w innowacyjnym serwisie www.mikroporady.pl prowadzonym przez Fundację Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości dr Bogusława Federa. Przydatne informacje przedsiębiorcy znajda też w zakładce: https://mikroporady.pl/prowadzenie-dzialalnosci/kacik-przedsiebiorcy 

Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych

Logo MFPKW wyniku przystąpienia przez Ciechanów do Mazowieckiego Funfuszu Poręczen Kredytowych Sp. z o. o., przedsiębiorcy z terenu Ciechanowa mogą korzystać z poręczeń kredytowych, pożyczkowych, leasingowych i wadialnych udzielanych przez Fundusz.
Więcej informacji oraz pełna oferta na stronie:
www.mfpk.com.pl