• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2024 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Miejskie instytucje Kamienica Warszawska 18

Logo Kamienicy Warszawska 18Ul. Warszawska 18
06-400 Ciechanów
Tel. +48 730 513 715
facebook.com/kamienicawarszawska

Kamienica działa w strukturach organizacyjnych Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej Studio. Swoją siedzibę znalazły tu:
- Klub Młodego Odkrywcy,
- Klub Seniora,
- Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta
Klubokawiarnia W18

Najnowsza historia kamienicy 

 • Znaleziono 22 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • Majówka w Ciechanowie 2024-04-23

  Majówka w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Między 29 kwietnia a 4 maja na mieszkańców czekają koncerty i wydarzenia przygotowane przez ratusz oraz miejskie jednostki. W ramach obchodów 20. rocznicy przystąpienia Polski do UE: Forum Młodzieży Miast Partnerskich, rajd rowerowy i piknik europejski; w ramach obchodów Dnia Flagi RP 2 - koncert Natalii Kukulskiej z orkiestrą, chórem i solistami. 3 maja: odbędą się obchody patriotyczne oraz turniej dla seniorów.

 • Jarmark Wielkanocny w Ciechanowie 2024-03-04

  Jarmark Wielkanocny w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  23 marca na ul. Warszawskiej będzie można kupić rękodzieło, upominki i wielkanocne potrawy. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych o tematyce świątecznej. Na plenerowej scenie przy Kamienicy W18 odbędą się występy artystyczne. Zakończy je koncert zespołu Tulia.

 • Ciechanów z własną strategią polityki senioral 2024-02-01

  Ciechanów z własną strategią polityki senioralnej

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Dziś (1 lutego) przyjęto Strategię Polityki Senioralnej w Ciechanowie na lata 2024-2028 i plan działań na rzecz seniorów na bieżący rok. Ujęto w nim zadania wskazane przez dojrzałych mieszkańców miasta jako priorytetowe. To m.in. wprowadzenie usługi „Złota Rączka dla Seniora" (bezpłatne drobne naprawy w miejscu zamieszkania).

 • Stand-up w Kamienicy W18 2024-01-15

  Stand-up w Kamienicy W18

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Klubokawiarnia W18 poszerza ofertę kulturalną dla mieszkańców. Od lutego 2024 r. raz w miesiącu ciechanowianie będą mogli obejrzeć cykl występów komediowych. W Kamienicy W18 wystąpią: Tomasz Jachimek, Grzegorz Halama i Sylwia Wiszowata. Sprzedaż biletów w cenie 20 zł ruszy 29 stycznia.

 • Stypendia prezydenta miasta dla młodych artystów 2024-01-12

  Stypendia prezydenta miasta dla młodych artystów

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Utalentowani artystycznie uczniowie ciechanowskich szkół otrzymali stypendia na 2024 r. Przyznane gratyfikacje finansowe mają na celu wspieranie młodzieży w rozwijaniu zdolności.

 • Ciechanów gra z WOŚP 2024-01-12

  Ciechanów gra z WOŚP

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Od 25 stycznia w mieście rozpoczną się wydarzenia kulturalne, sportowe i edukacyjne, podczas których będzie prowadzona zbiórka publiczna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatywę oraz wolontariuszy wspiera ciechanowski ratusz. Na licytację wystawiono możliwość wejścia na backstage miejskich koncertów (Dni Ciechanowa lub Rap Festiwalu). 32. Finał WOŚP w Ciechanowie odbędzie się 28 stycznia w hali przy ul. Kraszewskiego.

 • Majówka w Ciechanowie 2023-04-19

  Majówka w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Na mieszkańców czekają koncerty oraz wydarzenia przygotowane przez ratusz i miejskie jednostki. Na zamkowym dziedzińcu wystąpi Piotr Rubik z orkiestrą, chórem i solistami. Sezon rozpocznie Kawiarnia W18.Przygotowano atrakcje dla dzieci i wydarzenia sportowe. odbędą się: uroczystości patriotyczne, debata europejska, sceniczne czytanie „Konstytucji dla Europy”, a także Holi Święto Kolorów i Food Truck Festival.

 • Ciechanowski Jarmark Wielkanocny 2023-03-24

  Ciechanowski Jarmark Wielkanocny

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Od 31 marca do 2 kwietnia na ul. Warszawskiej odbędzie się jarmark. Przez trzy dni podczas wiosennych spacerów będzie można kupić rękodzieło, wielkanocne potrawy i upominki. W centrum Ciechanowa pojawi się też strefa rekreacji i animacji na świeżym powietrzu. W sobotę (1 kwietnia) na plenerowej scenie przy Kamienicy W18 odbędą się występy artystyczne.

 • Koncerty przy Kamienicy W18 i potańcówka w plene 2022-07-07

  Koncerty przy Kamienicy W18 i potańcówka w plenerze

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W lipcu i sierpniu w centrum miasta odbędzie się cykl koncertów obfitujących w brzmienia z całego świata. W tym miesiącu przy Kamienicy W18 zagrają Pedro y Mari (16 lipca) oraz Saksoholicy (27 lipca). Na deptaku zorganizowana będzie też potańcówka, przygotowywana w szczególności z myślą o seniorach, którzy cenią kontakt z kulturą i dobrą integrację.

 • „Letnie koncertowanie pod chmurką” z orkiestr 2022-06-28

  „Letnie koncertowanie pod chmurką” z orkiestrą dętą

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W lipcu odbędą się trzy plenerowe koncerty Miejskiej Orkiestry Dętej OSP Ciechanów. Muzycy wystąpią dla mieszkańców i turystów przed ratuszem oraz przy ul. Warszawskiej – na skwerze WOŚP i na skwerze św. Piotra.

 • 1
 • 2
 • 3

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H