• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2023 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Miejskie instytucje Kamienica Warszawska 18

Logo Kamienicy Warszawska 18Ul. Warszawska 18
06-400 Ciechanów
Tel. +48 730 513 715
facebook.com/kamienicawarszawska

Kamienica działa w strukturach organizacyjnych Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej Studio. Swoją siedzibę znalazły tu:
- Klub Młodego Odkrywcy,
- Klub Seniora,
- Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta
Klubokawiarnia W18

Najnowsza historia kamienicy 

 • Znaleziono 15 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • Majówka w Ciechanowie 2023-04-19

  Majówka w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Na mieszkańców czekają koncerty oraz wydarzenia przygotowane przez ratusz i miejskie jednostki. Na zamkowym dziedzińcu wystąpi Piotr Rubik z orkiestrą, chórem i solistami. Sezon rozpocznie Kawiarnia W18.Przygotowano atrakcje dla dzieci i wydarzenia sportowe. odbędą się: uroczystości patriotyczne, debata europejska, sceniczne czytanie „Konstytucji dla Europy”, a także Holi Święto Kolorów i Food Truck Festival.

 • Koncerty przy Kamienicy W18 i potańcówka w plene 2022-07-07

  Koncerty przy Kamienicy W18 i potańcówka w plenerze

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W lipcu i sierpniu w centrum miasta odbędzie się cykl koncertów obfitujących w brzmienia z całego świata. W tym miesiącu przy Kamienicy W18 zagrają Pedro y Mari (16 lipca) oraz Saksoholicy (27 lipca). Na deptaku zorganizowana będzie też potańcówka, przygotowywana w szczególności z myślą o seniorach, którzy cenią kontakt z kulturą i dobrą integrację.

 • „Letnie koncertowanie pod chmurką” z orkiestr 2022-06-28

  „Letnie koncertowanie pod chmurką” z orkiestrą dętą

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W lipcu odbędą się trzy plenerowe koncerty Miejskiej Orkiestry Dętej OSP Ciechanów. Muzycy wystąpią dla mieszkańców i turystów przed ratuszem oraz przy ul. Warszawskiej – na skwerze WOŚP i na skwerze św. Piotra.

 • Bezpłatne lekcje języka polskiego dla obywateli 2022-03-11

  Bezpłatne lekcje języka polskiego dla obywateli Ukrainy

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W odpowiedzi na wnioski przebywających w Ciechanowie uchodźców miasto uruchamia cykl bezpłatnych lekcji języka polskiego. Zajęcia dostosowane do grup wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli) zorganizuje w budynku Kamienicy Warszawska 18 miejska jednostka kultury.

 • Koncerty chopinowskie z poezją Norwida dla uczni 2021-10-28

  Koncerty chopinowskie z poezją Norwida dla uczniów szkół podstawowych

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Z okazji obchodów Roku Norwida Stowarzyszenie Pro Musica Scholarium przy wsparciu miasta zorganizuje koncerty dla uczniów szkół podstawowych. W programie przygotowanym przez nauczycieli, uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. S. Moniuszki w Ciechanowie znajdą się poezja C.K. Norwida i muzyka F. Chopina.

 • COEK Studio wraca z ofertą kulturalną i edukacyj 2021-05-24

  COEK Studio wraca z ofertą kulturalną i edukacyjną

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W reżimie sanitarnym 24 maja rozpoczęły się zajęcia edukacyjne i kulturalne w siedzibie COEK Studio przy ul. 17 Stycznia 56a i w Klubie Młodego Odkrywcy w Kamienicy przy Warszawskiej 18. Cały czas trwają zapisy na zajęcia. 29 i 30 maja otwarcie Kawiarni W18 i ogródka letniego uświetnią plenerowe teatry dla dzieci i dorosłych.

 • Październik miesiącem seniorów 2020-10-07

  Październik miesiącem seniorów

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W ramach tegorocznych obchodów święta seniorów Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta rozpoczyna realizację projektu badawczego angażującego mieszkańców, którego celem będzie stworzenie Ciechanowskiej Galerii Wspomnień. Ponadto w miejskich instytucjach prowadzących działalność kulturalną odbędą się zajęcia i spotkania dla seniorów w kameralnych grupach

 • Kamienica Warszawska 18 nominowana do nagrody – 2020-04-29

  Kamienica Warszawska 18 nominowana do nagrody – można głosować!

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Rewitalizacja zabytkowej Kamienicy przy ul. Warszawskiej 18 znalazła się wśród 25 najciekawszych inwestycji samorządów w Polsce, nominowanych w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020. Internauci już mogą oddawać swoje głosy wspierając miasto.

 • Ferie w mieście 2020-01-23

  Ferie w mieście

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Na czas zimowego wypoczynku, od 10 do 23 lutego miejskie placówki i jednostki współpracujące z miastem przygotowały dla dzieci i młodzieży propozycje spędzenia wolnego czasu w ferie. Na chętnych czekają warsztaty, zajęcia sportowe, muzyczne, edukacyjne oraz spotkania.

 • Wykład o relacjach polsko-żydowskich 2019-11-18

  Wykład o relacjach polsko-żydowskich

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  O relacjach polsko–żydowskich z perspektywy XXI wieku 23 listopada o godz. 15.00 w Kamienicy Pianki będzie mówił dr Władysław Teofil Bartoszewski – współzałożyciel, dyrektor i członek zarządu Instytutu Studiów Polsko-Żydowskich w Oksfordzie, menedżer, nauczyciel akademicki, historyk, doktor filozofii, obecnie poseł na Sejm RP, syn Władysława Bartoszewskiego.

 • 1
 • 2

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H