• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Miejskie instytucje Kamienica Warszawska 18

Logo Kamienicy Warszawska 18Ul. Warszawska 18
06-400 Ciechanów
Tel. +48 730 513 715
facebook.com/kamienicawarszawska

Kamienica działa w strukturach organizacyjnych Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej Studio. Swoją siedzibę znalazły tu:
- Klub Młodego Odkrywcy,
- Klub Seniora,
- Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta
Klubokawiarnia W18

Najnowsza historia kamienicy 

 • Znaleziono 11 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • Koncerty chopinowskie z poezją Norwida dla uczni 2021-10-28

  Koncerty chopinowskie z poezją Norwida dla uczniów szkół podstawowych

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Z okazji obchodów Roku Norwida Stowarzyszenie Pro Musica Scholarium przy wsparciu miasta zorganizuje koncerty dla uczniów szkół podstawowych. W programie przygotowanym przez nauczycieli, uczniów i absolwentów Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. S. Moniuszki w Ciechanowie znajdą się poezja C.K. Norwida i muzyka F. Chopina.

 • COEK Studio wraca z ofertą kulturalną i edukacyj 2021-05-24

  COEK Studio wraca z ofertą kulturalną i edukacyjną

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W reżimie sanitarnym 24 maja rozpoczęły się zajęcia edukacyjne i kulturalne w siedzibie COEK Studio przy ul. 17 Stycznia 56a i w Klubie Młodego Odkrywcy w Kamienicy przy Warszawskiej 18. Cały czas trwają zapisy na zajęcia. 29 i 30 maja otwarcie Kawiarni W18 i ogródka letniego uświetnią plenerowe teatry dla dzieci i dorosłych.

 • Październik miesiącem seniorów 2020-10-07

  Październik miesiącem seniorów

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W ramach tegorocznych obchodów święta seniorów Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta rozpoczyna realizację projektu badawczego angażującego mieszkańców, którego celem będzie stworzenie Ciechanowskiej Galerii Wspomnień. Ponadto w miejskich instytucjach prowadzących działalność kulturalną odbędą się zajęcia i spotkania dla seniorów w kameralnych grupach

 • Kamienica Warszawska 18 nominowana do nagrody – 2020-04-29

  Kamienica Warszawska 18 nominowana do nagrody – można głosować!

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Rewitalizacja zabytkowej Kamienicy przy ul. Warszawskiej 18 znalazła się wśród 25 najciekawszych inwestycji samorządów w Polsce, nominowanych w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020. Internauci już mogą oddawać swoje głosy wspierając miasto.

 • Ferie w mieście 2020-01-23

  Ferie w mieście

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Na czas zimowego wypoczynku, od 10 do 23 lutego miejskie placówki i jednostki współpracujące z miastem przygotowały dla dzieci i młodzieży propozycje spędzenia wolnego czasu w ferie. Na chętnych czekają warsztaty, zajęcia sportowe, muzyczne, edukacyjne oraz spotkania.

 • Wykład o relacjach polsko-żydowskich 2019-11-18

  Wykład o relacjach polsko-żydowskich

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  O relacjach polsko–żydowskich z perspektywy XXI wieku 23 listopada o godz. 15.00 w Kamienicy Pianki będzie mówił dr Władysław Teofil Bartoszewski – współzałożyciel, dyrektor i członek zarządu Instytutu Studiów Polsko-Żydowskich w Oksfordzie, menedżer, nauczyciel akademicki, historyk, doktor filozofii, obecnie poseł na Sejm RP, syn Władysława Bartoszewskiego.

 • Weekend w Ciechanowie: wernisaż wystawy malarskie 2019-10-04

  Weekend w Ciechanowie: wernisaż wystawy malarskiej, turniej karate, Noc Bibliotek, spotkanie dla kobiet

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Dziś i jutro w Ciechanowie odbędzie się szereg różnorodnych wspieranych przez miasto wydarzeń. W piątkowy wieczór zaplanowano wernisaż wystawy poplenerowej. W sobotę odbędą się turniej karate oraz spotkania dla dzieci i dorosłych w ramach Nocy Bibliotek. W zrewitalizowanej kamienicy będzie miało miejsce spotkanie w ramach inicjatywy Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz.

 • W niedzielę otwarcie zrewitalizowanej kamienicy p 2019-08-30

  W niedzielę otwarcie zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 18

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  1.09 kamienica Pianki, która została zrewitalizowana przy udziale środków unijnych, rozpocznie funkcjonowanie jako nowe miejsce edukacyjno-kulturalne w Ciechanowie. Organizowane będą tu wystawy, warsztaty, spotkania, działać będzie Klub Młodego Odkrywcy, Klub Seniora, Klubokawiarnia W18. W niedzielę w godz. 14.00-17.00 zaplanowano dzień otwarty, a o 18.00 przedstawienie.

 • Zakończyła się rewitalizacja zabytkowej kamieni 2018-11-30

  Zakończyła się rewitalizacja zabytkowej kamienicy

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Prace budowlane dobiegły końca. Kamienica przy ul. Warszawskiej 18 została wyremontowana z zewnątrz, zyskując nowy dach i elewację, zmodernizowano również jej wnętrza. Obiekt dostosowano do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Budynek będzie teraz wyposażany oraz aranżowany pod nowe funkcje użytkowe. Będzie to miejsce spotkań i kolejny punkt na kulturalnej i edukacyjnej mapie miasta.

 • Ruszyła rewitalizacja kamienicy przy ul. Warszaws 2018-03-14

  Ruszyła rewitalizacja kamienicy przy ul. Warszawskiej 18

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Rozpoczęły się prace budowlane wewnątrz zabytkowego budynku, który przejdzie kompleksową modernizację oraz stanie się przestrzenią aktywności kulturalnej i naukowej. Roboty zaczynają się od oczyszczenia i odnowienia ścian, sufitów i posadzek. Miejska inwestycja powinna zakończyć się jeszcze w tym roku.

 • 1
 • 2

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H