• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2024 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Miejskie instytucje Kamienica Warszawska 18

Logo Kamienicy Warszawska 18Ul. Warszawska 18
06-400 Ciechanów
Tel. +48 730 513 715
facebook.com/kamienicawarszawska

Kamienica działa w strukturach organizacyjnych Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej Studio. Swoją siedzibę znalazły tu:
- Klub Młodego Odkrywcy,
- Klub Seniora,
- Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta
Klubokawiarnia W18

Najnowsza historia kamienicy 

 • Znaleziono 26 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • Wakacyjna oferta COEK Studio 2024-06-25

  Wakacyjna oferta COEK Studio

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W lipcu i sierpniu miejska jednostka kultury będzie organizować zajęcia dla dzieci, młodzieży i seniorów. Na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich odbędzie się trwający trzy dni I Ciechanowski Festiwal Teatrów dla Dzieci.

 • Dni Ciechanowa – harmonogram wydarzeń 2024-06-12

  Dni Ciechanowa – harmonogram wydarzeń

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Święto miasta, które otwiera wakacje w Ciechanowie w tym roku będzie trwało trzy dni (od 20 do 22 czerwca). Na błoniach zamkowych odbędzie się cykl koncertów, na których wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Przed ratuszem odbędzie się Silent Disco. Atrakcje dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych przygotował Park Nauki Torus, który zaprasza na Piknik Ekologiczny. Ruszy sezon kąpielowy.

 • Majowa sesja Rady Miasta 2024-05-23

  Majowa sesja Rady Miasta

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Analiza ekonomiczna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, informacja o ubiegłorocznej działalności Ciechanowskiego Ośrodka Edukacji Kulturalnej Studio oraz sprawozdanie z realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi były tematem 2. sesji Rady Miasta IX kadencji. Podczas obrad 23 maja radni przyjęli 7 uchwał.

 • Dzień Dziecka w Ciechanowie 2024-05-21

  Dzień Dziecka w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Od 29 maja do 2 czerwca w mieście będą odbywać się imprezy kierowane do najmłodszych. W ramach obchodów ich święta na dzieci czekają: zabawy podwórkowe i koncert w COEK Studio, Rodzinny Piknik Wędkarski na Krubinie oraz III Piknik Modelarski na terenie Parku Nauki Torus. Na miejskim stadionie odbędą się zawody lekkoatletyczne młodych sportowców z Mazowsza.

 • Majówka w Ciechanowie 2024-04-23

  Majówka w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Między 29 kwietnia a 4 maja na mieszkańców czekają koncerty i wydarzenia przygotowane przez ratusz oraz miejskie jednostki. W ramach obchodów 20. rocznicy przystąpienia Polski do UE: Forum Młodzieży Miast Partnerskich, rajd rowerowy i piknik europejski; w ramach obchodów Dnia Flagi RP 2 - koncert Natalii Kukulskiej z orkiestrą, chórem i solistami. 3 maja: odbędą się obchody patriotyczne oraz turniej dla seniorów.

 • Jarmark Wielkanocny w Ciechanowie 2024-03-04

  Jarmark Wielkanocny w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  23 marca na ul. Warszawskiej będzie można kupić rękodzieło, upominki i wielkanocne potrawy. Mieszkańcy będą mogli wziąć udział w warsztatach kreatywnych o tematyce świątecznej. Na plenerowej scenie przy Kamienicy W18 odbędą się występy artystyczne. Zakończy je koncert zespołu Tulia.

 • Ciechanów z własną strategią polityki senioral 2024-02-01

  Ciechanów z własną strategią polityki senioralnej

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Dziś (1 lutego) przyjęto Strategię Polityki Senioralnej w Ciechanowie na lata 2024-2028 i plan działań na rzecz seniorów na bieżący rok. Ujęto w nim zadania wskazane przez dojrzałych mieszkańców miasta jako priorytetowe. To m.in. wprowadzenie usługi „Złota Rączka dla Seniora" (bezpłatne drobne naprawy w miejscu zamieszkania).

 • Stand-up w Kamienicy W18 2024-01-15

  Stand-up w Kamienicy W18

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Klubokawiarnia W18 poszerza ofertę kulturalną dla mieszkańców. Od lutego 2024 r. raz w miesiącu ciechanowianie będą mogli obejrzeć cykl występów komediowych. W Kamienicy W18 wystąpią: Tomasz Jachimek, Grzegorz Halama i Sylwia Wiszowata. Sprzedaż biletów w cenie 20 zł ruszy 29 stycznia.

 • Stypendia prezydenta miasta dla młodych artystów 2024-01-12

  Stypendia prezydenta miasta dla młodych artystów

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Utalentowani artystycznie uczniowie ciechanowskich szkół otrzymali stypendia na 2024 r. Przyznane gratyfikacje finansowe mają na celu wspieranie młodzieży w rozwijaniu zdolności.

 • Ciechanów gra z WOŚP 2024-01-12

  Ciechanów gra z WOŚP

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Od 25 stycznia w mieście rozpoczną się wydarzenia kulturalne, sportowe i edukacyjne, podczas których będzie prowadzona zbiórka publiczna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatywę oraz wolontariuszy wspiera ciechanowski ratusz. Na licytację wystawiono możliwość wejścia na backstage miejskich koncertów (Dni Ciechanowa lub Rap Festiwalu). 32. Finał WOŚP w Ciechanowie odbędzie się 28 stycznia w hali przy ul. Kraszewskiego.

 • 1
 • 2
 • 3

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H