• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Platforma Konsultacji Społecznych Projekt uchwały dotyczącej zasad sytuowania reklam

Po analizie oczekiwań mieszkańców Ciechanowa, które zostały wyrażone w ankiecie przeprowadzonej na początku października 2015 roku, przygotowany został projekt uchwały regulującej kwestie reklam w przestrzeni miejskiej. Projekt ws. zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń, ich gabarytów, standardów jakościowych oraz rodzajów materiałów budowlanych, z jakich mogą być wykonane podlega dalszym konsultacjom poprzez Platformę Konsultacji Społecznych. Do 6 kwietnia można zgłaszać swoje uwagi i sugestie. Można skierować je bezpośrednio do pracowników Wydziału Planowania Przestrzennego i Gospodarki Nieruchomościami (Urząd Miasta Ciechanów, budynek przy ul. Wodnej 1, II piętro), przesłać drogą mailową ( bądź ) lub przekazać telefonicznie (23 674 93 08).

Projekt jest procedowany na marcowych komisjach. Po wprowadzeniu ewentualnych zmian projekt uchwały będzie również omawiany na kwietniowych komisjach i poddany zostanie pod głosowanie podczas kwietniowej sesji Rady Miasta Ciechanów.

Ustawa krajobrazowa, która pozwala miastom na wprowadzanie regulacji mających na celu ochronę przestrzeni przed chaosem reklam i billboardów weszła w życie 11 września.

Projekt uchwały

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H