• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Miejskie instytucje Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio

logo studia nazwa placówki pisana kolorowymi literamiul. 17 Stycznia 56 A
06-400 Ciechanów
telefon/fax: +48 570 809 003
e-mail: studio@coekstudio.pl
www.coekstudio.pl

Dyrektor – Jolanta Grudzińska

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO został utworzony w 2008 r. Siedziba placówki mieści się przy ul. 17 Stycznia 56A. Głównym zadaniem COEK STUDIO jest popularyzacja wśród mieszkańców Ciechanowa szeroko rozumianej działalności kulturalnej. W ofercie są: zajęcia artystyczne, edukacyjne i rekreacyjne oraz przeglądy, konkursy, wystawy i wiele innych wydarzeń kulturalnych, które umożliwiają intelektualne spędzenie wolnego czasu.

Co dzieje się w Studio?

 • Znaleziono 19 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • Ferie zimowe w Ciechanowie – oferta miejskich je 2022-01-12

  Ferie zimowe w Ciechanowie – oferta miejskich jednostek

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W tym roku uczniowie z województwa mazowieckiego rozpoczną ferie zimowe 31 stycznia. Zajęcia dla dzieci w Ciechanowie przygotowały miejskie jednostki: Park Nauki Torus, Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO i Miejska Biblioteka Publiczna. Dla mieszkańców dostępna będzie też infrastruktura sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w tym lodowisko i kryta pływalnia.

 • Bezpłatne hotspoty na terenie miasta 2021-12-08

  Bezpłatne hotspoty na terenie miasta

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Punkty WiFi, umożliwiające bezpłatne korzystanie z sieci internetowej wysokiej jakości, zamontowane zostały w ogólnie dostępnej przestrzeni oraz w budynkach użyteczności publicznej. Zlokalizowane są w: Parku Nauki Torus, Hali Targowej „Bloki”, na placu Jana Pawła II, w obu budynkach Urzędu Miasta i COEK Studio. Z bezpłatnego internetu można korzystać również na miejskim kąpielisku Krubin.

 • Jarmark Bożonarodzeniowy, Miejska Wigilia i konce 2021-11-25

  Jarmark Bożonarodzeniowy, Miejska Wigilia i koncert kolęd przed ratuszem

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W ostatni weekend przed świętami na placu Jana Pawła II odbędzie się Ciechanowski Jarmark Bożonarodzeniowy. 18 i 19 grudnia będzie można kupić upominki, ozdoby, rękodzieło, wyroby garmażeryjne. Pierwszego dnia kolędy dla mieszkańców w specjalnym koncercie zaśpiewa Magdalena Steczkowska. Drugiego dnia ratusz zorganizuje Miejską Wigilię dla mieszkańców. Na dzieci z upominkami czekał będzie Święty Mikołaj.

 • III Ciechanowskie Senioralia 2021-10-01

  III Ciechanowskie Senioralia

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W ramach tegorocznych obchodów święta seniorów 12 października w miejskiej hali przy ul. Kraszewskiego odbędzie się koncert Stanisławy Celińskiej „Kameralnie” i występy lokalnych artystów. Poza muzyką będzie można zobaczyć też teatr „Lokomotywa Dziejów Kobiety”. Seniorzy, którzy tego dnia przyjdą na wydarzenie będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań lekarskich i porad medycznych.

 • Miasto wspiera aktywizację seniorów 2021-09-06

  Miasto wspiera aktywizację seniorów

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Dzięki miejskiej dotacji ciechanowianie w wieku powyżej 55 roku życia mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć ruchowych, lekcji języka angielskiego i rosyjskiego, muzykoterapii oraz warsztatów teatralnych i tanecznych. Zajęcia będą odbywały się do czerwca 2022 r.

 • Musicale w plenerze 2021-07-28

  Musicale w plenerze

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  19 sierpnia na zielonym terenie między ul. Gostkowską a ul. Kraszewskiego (za halą sportową MOSiR) rozpocznie się cykl plenerowych pokazów filmowych, na repertuar których złożą się popularne filmy muzyczno-taneczne. W finale realizowanego przez COEK Studio projektu „Otwórz się na musical!” 4 września na scenie zaprezentują się uczestnicy warsztatów aktorskich, muzycznych, wokalnych oraz tanecznych.

 • 4 koncerty w Ciechanowie na zakończenie wakacji 2021-07-21

  4 koncerty w Ciechanowie na zakończenie wakacji

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Na dziedzińcu ciechanowskiego Zamku Książąt Mazowieckich między 27 a 30 sierpnia wystąpią: Brodka, Tymek, Artur Rojek i Dawid Kwiatkowski. Z uwagi na nadal obowiązujący zakaz organizacji ogólnodostępnych imprez masowych wydarzenia będą biletowane. Sprzedaż biletów ruszy 16 sierpnia.

 • 184 tys. zł pozyskane na cyfryzację COEK Studio 2021-07-15

  184 tys. zł pozyskane na cyfryzację COEK Studio

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  COEK Studio otrzymał największą w Polsce pulę środków na cyfryzację miejskiej jednostki kultury w konkursie Narodowego Centrum Kultury. Pozyskane pieniądze pozwolą na zakup nowego sprzętu m.in. do studia filmowego, oprogramowania do tworzenia gier miejskich oraz wyposażenie pracowników w kompetencje cyfrowe.

 • Seniorzy w Ciechanowie tworzą Eko Farmę 2021-06-30

  Seniorzy w Ciechanowie tworzą Eko Farmę

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu „Aktywny Senior”. Osoby w wieku 60+ tworzą w mieście ekologiczną farmę. Projekt mający na celu aktywizację seniorów obejmuje też regularne zajęcia rekreacyjne na krytej pływalni MOSiR. Jest realizowany w ramach współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi i promocji zdrowia Ciechanowian.

 • Ruszają wieczory muzyczno-taneczne 2021-06-22

  Ruszają wieczory muzyczno-taneczne

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W piątkowe popołudnia lipca na plenerowej scenie przy siedzibie COEK Studio (ul. 17 Stycznia 56A) odbędzie się nowy cykl muzyczno-taneczny. „Muzyka Świata” to 4 koncerty, w trakcie których będzie można też potańczyć. Zabrzmi latino jazz, muzyka kubańska, hiszpańska, argentyńska i meksykańska.

 • 1
 • 2

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H