• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Miejskie instytucje Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio

logo studia nazwa placówki pisana kolorowymi literamiul. 17 Stycznia 56 A
06-400 Ciechanów
telefon/fax: +48 570 809 003
e-mail: studio@coekstudio.pl
www.coekstudio.pl

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO został utworzony w 2008 r. Siedziba placówki mieści się przy ul. 17 Stycznia 56A. Głównym zadaniem COEK STUDIO jest popularyzacja wśród mieszkańców Ciechanowa szeroko rozumianej działalności kulturalnej. W ofercie są: zajęcia artystyczne, edukacyjne i rekreacyjne oraz przeglądy, konkursy, wystawy i wiele innych wydarzeń kulturalnych, które umożliwiają intelektualne spędzenie wolnego czasu.

Co dzieje się w Studio?

 • Znaleziono 30 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • Musicale w plenerze i widowisko na dziedzińcu zam 2022-08-05

  Musicale w plenerze i widowisko na dziedzińcu zamku

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W Ciechanowie w sierpniu odbędzie się druga edycja projektu „Otwórz się na Musical!”. Na wielkoformatowym ekranie w plenerze będzie można obejrzeć popularne filmy muzyczno-taneczne. Projekcje urozmaicą występy aktorskie, muzyczne, wokalne i taneczne mieszkańców miasta. 4 września na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich zaprezentowane zostanie widowisko „Stage Master”. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

 • Kolejny wakacyjny koncert na zamkowych błoniach 2022-07-19

  Kolejny wakacyjny koncert na zamkowych błoniach

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  27 sierpnia na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich w ramach Rap Festiwal Ciechanów wystąpią: Mr. Polska, PlanBe, Kabe, Guzior i Tede. Będzie można zobaczyć też showcase lokalnych składów. Imprezę poprowadzi Jankes z Radia Eska, które jest patronem medialnym wydarzenia. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

 • Aktywni seniorzy tworzą Eko Farmę 2022-07-08

  Aktywni seniorzy tworzą Eko Farmę

  kategoria:
  Aktualności dla Seniorów

  Ciechanowscy seniorzy tworzą na działce miejskiej uprawę bez pestycydów. Eko Farma pozwala im spełniać ogródkowe pasje, pozyskiwać zdrowe warzywa i wzmacniać relacje sąsiedzkie. Projekt „Aktywny Senior II” obejmuje też regularne zajęcia rekreacyjne na krytej pływalni. Realizację ekologicznego pomysłu, który umożliwia integrację i aktywizację osób dojrzałych wsparł finansowo ratusz.

 • Koncerty przy Kamienicy W18 i potańcówka w plene 2022-07-07

  Koncerty przy Kamienicy W18 i potańcówka w plenerze

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W lipcu i sierpniu w centrum miasta odbędzie się cykl koncertów obfitujących w brzmienia z całego świata. W tym miesiącu przy Kamienicy W18 zagrają Pedro y Mari (16 lipca) oraz Saksoholicy (27 lipca). Na deptaku zorganizowana będzie też potańcówka, przygotowywana w szczególności z myślą o seniorach, którzy cenią kontakt z kulturą i dobrą integrację.

 • Przedstawienia teatralne dla dzieci w plenerze 2022-06-29

  Przedstawienia teatralne dla dzieci w plenerze

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W lipcu na otwartej scenie przy COEK Studio wystawione będą cztery przedstawienia grupy O!Teatr, która łączy elementy komediowo-kabaretowe z lalkowym teatrem dla dzieci. 8 lipca będzie można obejrzeć „Bajkę o lodowej górze i królewnie Marysi”, 15 lipca „Wielką wyprawę Pana Maluśkiewicza”, 22 lipca „Bajkę o Gajowym Chrobotku", a 27 lipca „Dobre rady Lisa Witalisa”. Wstęp jest bezpłatny.

 • Bezpłatne lekcje języka polskiego dla obywateli 2022-03-11

  Bezpłatne lekcje języka polskiego dla obywateli Ukrainy

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W odpowiedzi na wnioski przebywających w Ciechanowie uchodźców miasto uruchamia cykl bezpłatnych lekcji języka polskiego. Zajęcia dostosowane do grup wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli) zorganizuje w budynku Kamienicy Warszawska 18 miejska jednostka kultury.

 • „Przystań Ukraina” – miejsce integracji dla 2022-03-06

  „Przystań Ukraina” – miejsce integracji dla obywateli Ukrainy

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Miejska jednostka kultury tworzy miejsce integracji, wsparcia i spotkań kulturalnych dla dzieci i dorosłych z Ukrainy, którzy znaleźli się w Ciechanowie oraz osób im pomagających. „Przystań Ukraina” będzie działała w budynku COEK STUDIO przy ul. 17 Stycznia. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 10 marca (czwartek). Będzie prowadzone w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim.

 • Ferie zimowe w Ciechanowie – oferta miejskich je 2022-01-12

  Ferie zimowe w Ciechanowie – oferta miejskich jednostek

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W tym roku uczniowie z województwa mazowieckiego rozpoczną ferie zimowe 31 stycznia. Zajęcia dla dzieci w Ciechanowie przygotowały miejskie jednostki: Park Nauki Torus, Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO i Miejska Biblioteka Publiczna. Dla mieszkańców dostępna będzie też infrastruktura sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w tym lodowisko i kryta pływalnia.

 • Bezpłatne hotspoty na terenie miasta 2021-12-08

  Bezpłatne hotspoty na terenie miasta

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Punkty WiFi, umożliwiające bezpłatne korzystanie z sieci internetowej wysokiej jakości, zamontowane zostały w ogólnie dostępnej przestrzeni oraz w budynkach użyteczności publicznej. Zlokalizowane są w: Parku Nauki Torus, Hali Targowej „Bloki”, na placu Jana Pawła II, w obu budynkach Urzędu Miasta i COEK Studio. Z bezpłatnego internetu można korzystać również na miejskim kąpielisku Krubin.

 • Jarmark Bożonarodzeniowy, Miejska Wigilia i konce 2021-11-25

  Jarmark Bożonarodzeniowy, Miejska Wigilia i koncert kolęd przed ratuszem

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W ostatni weekend przed świętami na placu Jana Pawła II odbędzie się Ciechanowski Jarmark Bożonarodzeniowy. 18 i 19 grudnia będzie można kupić upominki, ozdoby, rękodzieło, wyroby garmażeryjne. Pierwszego dnia kolędy dla mieszkańców w specjalnym koncercie zaśpiewa Magdalena Steczkowska. Drugiego dnia ratusz zorganizuje Miejską Wigilię dla mieszkańców. Na dzieci z upominkami czekał będzie Święty Mikołaj.

 • 1
 • 2
 • 3

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H