• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2023 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Miejskie instytucje Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio

logo studia nazwa placówki pisana kolorowymi literamiul. 17 Stycznia 56 A
06-400 Ciechanów
telefon/fax: +48 570 809 003
e-mail: studio@coekstudio.pl
www.coekstudio.pl

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO został utworzony w 2008 r. Siedziba placówki mieści się przy ul. 17 Stycznia 56A. Głównym zadaniem COEK STUDIO jest popularyzacja wśród mieszkańców Ciechanowa szeroko rozumianej działalności kulturalnej. W ofercie są: zajęcia artystyczne, edukacyjne i rekreacyjne oraz przeglądy, konkursy, wystawy i wiele innych wydarzeń kulturalnych, które umożliwiają intelektualne spędzenie wolnego czasu.

Co dzieje się w Studio?

 • Znaleziono 37 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Dzień Dziecka w Ciechanowie 2023-05-23

  Dzień Dziecka w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  1 czerwca odbędzie się „Dzień z Mundurem” organizowany przez 5 MBOT i Urząd Miasta. 2 czerwca przy ul. 17 Stycznia na scenie wystąpią lokalni artyści, w tym młodzież i seniorzy. Na gości czekały będą konkursy z nagrodami, stoiska gastronomiczne i tematyczne, zjeżdżalnie oraz Kids Party. 3 czerwca na "Krubinie" odbędzie się Rodzinny Piknik Wędkarski, a pod wieżą ciśnień pojawi się kreatywny plac zabaw z klocków.

 • Święto harcerzy w Ciechanowie 2023-05-18

  Święto harcerzy w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Hufiec ZHP Ciechanów przy wsparciu miasta organizuje trzydniowy zlot harcerski. Od 16 do 18 czerwca na błoniach rozstawione zostanie miasteczko namiotowe. Na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich odbędą się koncerty i Festiwal Piosenki Harcerskiej. Ruszyły zapisy dla uczniów chętnych do udziału w konkursie wokalnym. Mieszkańcy będą mogli spotkać się z harcerzami i dołączyć do międzypokoleniowego ogniska.

 • Sympozjum o relacjach międzypokoleniowych 2023-05-11

  Sympozjum o relacjach międzypokoleniowych

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  18 maja (czwartek) w Ciechanowie odbędzie się sympozjum „Budowanie więzi pokoleniowych”. Wydarzenie, które wpisuje się w miejską politykę senioralną odbędzie się przy współpracy środowiska akademickiego, ratusza, seniorów i młodzieży. Zaplanowano wykład, panel dyskusyjny, występ Chóru Nowe Legato i prezentację międzypokoleniowego teatru, który tworzą w Ciechanowie seniorzy z dziećmi. Wstęp jest bezpłatny.

 • Ciechanów świętuje Dzień Kobiet 2023-03-01

  Ciechanów świętuje Dzień Kobiet

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W sobotę (4 marca) między godz. 8.00 a 12.00 w Hali Targowej „Bloki” czekały będą liczne atrakcje. 17 marca (piątek) ratusz oraz Stowarzyszenie Kobiety w Centrum zapraszają na Ciechanowskie Forum Kobiet. Wydarzenie jest kierowane do mieszkanek w różnym wieku – od licealistek po seniorki. W budynku PUZ przy ul. Narutowicza odbędą się wykłady, prelekcje, debata i wernisaż fotografii Elżbiety Dzikowskiej.

 • Miodobranie z prezydentem na dachu ratusza w licyt 2023-01-24

  Miodobranie z prezydentem na dachu ratusza w licytacji WOŚP

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Ciechanów po raz kolejny przyłącza się do zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezydent Krzysztof Kosiński wystawił na aukcję możliwość udziału w tegorocznym miodobraniu. To jedyna taka okazja, by w jego towarzystwie podebrać miód z pasieki zlokalizowanej na dachu zabytkowego ratusza w Ciechanowie.

 • Seniorzy łączą pokolenia 2023-01-23

  Seniorzy łączą pokolenia

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczyna realizację nowego projektu. Będzie okazją do integracji młodego pokolenia z osobami starszymi poprzez działalność kulturalną, ruch i zabawę. Powstanie „Scena Junior” – międzypokoleniowy teatr, do którego nabór rozpocznie się w najbliższych dniach. Projekt obejmie też warsztaty plastyczne dla uczniów. Realizację tego pomysłu wsparło miasto dotacją.

 • Ferie zimowe w mieście 2023-01-11

  Ferie zimowe w mieście

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Uczniowie z województwa mazowieckiego w tym roku rozpoczną ferie zimowe 13 lutego. Miejskie jednostki przygotowały ofertę zajęć dla dzieci. W Parku Nauki Torus i Ciechanowskim Ośrodku Edukacji Kulturalnej STUDIO odbędą się turnusy półkolonii. Bezpłatne spotkania dla dzieci przygotowuje Miejska Biblioteka Publiczna. Dla mieszkańców dostępna będzie też infrastruktura sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 • Musicale w plenerze i widowisko na dziedzińcu zam 2022-08-05

  Musicale w plenerze i widowisko na dziedzińcu zamku

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W Ciechanowie w sierpniu odbędzie się druga edycja projektu „Otwórz się na Musical!”. Na wielkoformatowym ekranie w plenerze będzie można obejrzeć popularne filmy muzyczno-taneczne. Projekcje urozmaicą występy aktorskie, muzyczne, wokalne i taneczne mieszkańców miasta. 4 września na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich zaprezentowane zostanie widowisko „Stage Master”. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

 • Kolejny wakacyjny koncert na zamkowych błoniach 2022-07-19

  Kolejny wakacyjny koncert na zamkowych błoniach

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  27 sierpnia na błoniach Zamku Książąt Mazowieckich w ramach Rap Festiwal Ciechanów wystąpią: Mr. Polska, PlanBe, Kabe, Guzior i Tede. Będzie można zobaczyć też showcase lokalnych składów. Imprezę poprowadzi Jankes z Radia Eska, które jest patronem medialnym wydarzenia. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

 • Aktywni seniorzy tworzą Eko Farmę 2022-07-08

  Aktywni seniorzy tworzą Eko Farmę

  kategoria:
  Wiadomości dla Seniorów

  Ciechanowscy seniorzy tworzą na działce miejskiej uprawę bez pestycydów. Eko Farma pozwala im spełniać ogródkowe pasje, pozyskiwać zdrowe warzywa i wzmacniać relacje sąsiedzkie. Projekt „Aktywny Senior II” obejmuje też regularne zajęcia rekreacyjne na krytej pływalni. Realizację ekologicznego pomysłu, który umożliwia integrację i aktywizację osób dojrzałych wsparł finansowo ratusz.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H