• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Miejskie instytucje Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio

logo studia nazwa placówki pisana kolorowymi literamiul. 17 Stycznia 56 A
06-400 Ciechanów
telefon/fax: +48 570 809 003
e-mail: studio@coekstudio.pl
www.coekstudio.pl

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO został utworzony w 2008 r. Siedziba placówki mieści się przy ul. 17 Stycznia 56A. Głównym zadaniem COEK STUDIO jest popularyzacja wśród mieszkańców Ciechanowa szeroko rozumianej działalności kulturalnej. W ofercie są: zajęcia artystyczne, edukacyjne i rekreacyjne oraz przeglądy, konkursy, wystawy i wiele innych wydarzeń kulturalnych, które umożliwiają intelektualne spędzenie wolnego czasu.

Co dzieje się w Studio?

 • Znaleziono 30 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • III Ciechanowskie Senioralia 2021-10-01

  III Ciechanowskie Senioralia

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W ramach tegorocznych obchodów święta seniorów 12 października w miejskiej hali przy ul. Kraszewskiego odbędzie się koncert Stanisławy Celińskiej „Kameralnie” i występy lokalnych artystów. Poza muzyką będzie można zobaczyć też teatr „Lokomotywa Dziejów Kobiety”. Seniorzy, którzy tego dnia przyjdą na wydarzenie będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań lekarskich i porad medycznych.

 • Miasto wspiera aktywizację seniorów 2021-09-06

  Miasto wspiera aktywizację seniorów

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Dzięki miejskiej dotacji ciechanowianie w wieku powyżej 55 roku życia mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć ruchowych, lekcji języka angielskiego i rosyjskiego, muzykoterapii oraz warsztatów teatralnych i tanecznych. Zajęcia będą odbywały się do czerwca 2022 r.

 • Musicale w plenerze 2021-07-28

  Musicale w plenerze

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  19 sierpnia na zielonym terenie między ul. Gostkowską a ul. Kraszewskiego (za halą sportową MOSiR) rozpocznie się cykl plenerowych pokazów filmowych, na repertuar których złożą się popularne filmy muzyczno-taneczne. W finale realizowanego przez COEK Studio projektu „Otwórz się na musical!” 4 września na scenie zaprezentują się uczestnicy warsztatów aktorskich, muzycznych, wokalnych oraz tanecznych.

 • 4 koncerty w Ciechanowie na zakończenie wakacji 2021-07-21

  4 koncerty w Ciechanowie na zakończenie wakacji

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Na dziedzińcu ciechanowskiego Zamku Książąt Mazowieckich między 27 a 30 sierpnia wystąpią: Brodka, Tymek, Artur Rojek i Dawid Kwiatkowski. Z uwagi na nadal obowiązujący zakaz organizacji ogólnodostępnych imprez masowych wydarzenia będą biletowane. Sprzedaż biletów ruszy 16 sierpnia.

 • 184 tys. zł pozyskane na cyfryzację COEK Studio 2021-07-15

  184 tys. zł pozyskane na cyfryzację COEK Studio

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  COEK Studio otrzymał największą w Polsce pulę środków na cyfryzację miejskiej jednostki kultury w konkursie Narodowego Centrum Kultury. Pozyskane pieniądze pozwolą na zakup nowego sprzętu m.in. do studia filmowego, oprogramowania do tworzenia gier miejskich oraz wyposażenie pracowników w kompetencje cyfrowe.

 • Seniorzy w Ciechanowie tworzą Eko Farmę 2021-06-30

  Seniorzy w Ciechanowie tworzą Eko Farmę

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Rozpoczęły się zajęcia w ramach projektu „Aktywny Senior”. Osoby w wieku 60+ tworzą w mieście ekologiczną farmę. Projekt mający na celu aktywizację seniorów obejmuje też regularne zajęcia rekreacyjne na krytej pływalni MOSiR. Jest realizowany w ramach współpracy miasta z organizacjami pozarządowymi i promocji zdrowia Ciechanowian.

 • Ruszają wieczory muzyczno-taneczne 2021-06-22

  Ruszają wieczory muzyczno-taneczne

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W piątkowe popołudnia lipca na plenerowej scenie przy siedzibie COEK Studio (ul. 17 Stycznia 56A) odbędzie się nowy cykl muzyczno-taneczny. „Muzyka Świata” to 4 koncerty, w trakcie których będzie można też potańczyć. Zabrzmi latino jazz, muzyka kubańska, hiszpańska, argentyńska i meksykańska.

 • Kulinarne Dni Ciechanowa 2021-06-17

  Kulinarne Dni Ciechanowa

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Miasto powita tegoroczne wakacje smakami świata. Od 25 do 27 czerwca w różnych miejscach miasta odbędą się wydarzenia integrujące lokalną społeczność. Na zamkowych błoniach pojawi się Strefa Craft Week, na pl. Jana Pawła II i w Parku Nauki Torus zorganizowane zostaną pokazy kulinarne z udziałem Mateusza Gesslera i finalistów MasterChef. W programie są też warsztaty, degustacje oraz kameralne wydarzenia muzyczne.

 • Czerwcowa oferta kulturalna w COEK Studio 2021-06-04

  Czerwcowa oferta kulturalna w COEK Studio

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Dziś (4 czerwca) rozpoczyna się cykl teatralny dla dzieci. W czerwcowe piątki na plenerowej scenie przy ul. 17 Stycznia wystawiane będą spektakle dla najmłodszych, połączone z animacjami. Dla melomanów COEK Studio przygotował program „Muzycznych wieczorów”, które będą odbywały się w Kamienicy W18 w soboty. Wstęp jest bezpłatny.

 • COEK Studio wraca z ofertą kulturalną i edukacyj 2021-05-24

  COEK Studio wraca z ofertą kulturalną i edukacyjną

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W reżimie sanitarnym 24 maja rozpoczęły się zajęcia edukacyjne i kulturalne w siedzibie COEK Studio przy ul. 17 Stycznia 56a i w Klubie Młodego Odkrywcy w Kamienicy przy Warszawskiej 18. Cały czas trwają zapisy na zajęcia. 29 i 30 maja otwarcie Kawiarni W18 i ogródka letniego uświetnią plenerowe teatry dla dzieci i dorosłych.

 • 1
 • 2
 • 3

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H