• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Miejskie instytucje Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio

logo studia nazwa placówki pisana kolorowymi literamiul. 17 Stycznia 56 A
06-400 Ciechanów
telefon/fax: +48 570 809 003
e-mail: studio@coekstudio.pl
www.coekstudio.pl

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO został utworzony w 2008 r. Siedziba placówki mieści się przy ul. 17 Stycznia 56A. Głównym zadaniem COEK STUDIO jest popularyzacja wśród mieszkańców Ciechanowa szeroko rozumianej działalności kulturalnej. W ofercie są: zajęcia artystyczne, edukacyjne i rekreacyjne oraz przeglądy, konkursy, wystawy i wiele innych wydarzeń kulturalnych, które umożliwiają intelektualne spędzenie wolnego czasu.

Co dzieje się w Studio?

 • Znaleziono 30 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • Parkowe atrakcje na urodziny Marii Konopnickiej 2021-05-17

  Parkowe atrakcje na urodziny Marii Konopnickiej

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W sobotę 22 maja w parku nad Łydynią przy ul. 3 Maja odbędą się urodziny poetki. Dzieci z Ciechanowa i okolic będą mogły wysłuchać znanych utworów M. Konopnickiej, wziąć udział w konkurencjach sportowych, zajęciach o ekologii i zajęciach kreatywnych. Dodatkową atrakcją będzie wizyta pszczelarza. W parku w dniu uroczystości pojawią się kolorowe krasnale. Uczestnicy będą mogli wygrać nagrody.

 • Majówka w Ciechanowie 2021-04-27

  Majówka w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Wobec obowiązujących ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 obchody świąt przypadających podczas majowego weekendu będą miały inną formułę niż w poprzednich latach. Miejskie instytucje kultury, których działalność nadal jest odgórnie ograniczona, przygotowały dla mieszkańców propozycje spędzenia czasu w dni wolne od pracy. Biorąc udział w konkursach można liczyć na atrakcyjne nagrody.

 • Miejska jednostka kultury z dofinansowaniem 2021-03-29

  Miejska jednostka kultury z dofinansowaniem

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  COEK Studio pozyskał 380 tys. zł na realizację nowego cyklu edukacyjno-kulturalnego. Latem na błoniach zamkowych odbędzie się Wakacyjny Festiwal Filmowy. Zorganizowane będą też warsztaty wokalno-taneczno-muzyczne dla mieszkańców w różnym wieku. Wstęp na wydarzenia będzie bezpłatny.

 • Świąteczny Kiermasz Rozmaitości przed ratuszem 2020-12-03

  Świąteczny Kiermasz Rozmaitości przed ratuszem

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Na placu Jana Pawła II odbędzie się „Świąteczny Kiermasz Rozmaitości”. Od 11 do 13 grudnia będzie można zakupić świąteczne upominki, ozdoby, rękodzieło, wyroby garmażeryjne oraz choinki.

 • Powstanie 13 miejskich punktów WiFi z szerokopasm 2020-11-23

  Powstanie 13 miejskich punktów WiFi z szerokopasmowym internetem

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Ponad 64 tys. zł ze środków Unii Europejskiej pozyskał Ciechanów na stworzenie kilkunastu punktów, w których będzie można bezpłatnie korzystać z internetu. Dofinansowanie stanowi 100 % kosztów projektu.

 • Narodowe Święto Niepodległości w Ciechanowie 2020-11-05

  Narodowe Święto Niepodległości w Ciechanowie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W związku z wprowadzonymi zakazami i ograniczeniami nie odbędą się oficjalne uroczystości. 11 listopada pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego złożone zostaną kwiaty, pełniona będzie też warta. W ciągu dnia w różnych częściach miasta zabrzmi hymn Polski. W obchody wpiszą się też inicjatywy miejskich instytucji kultury i Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta.

 • Październik miesiącem seniorów 2020-10-07

  Październik miesiącem seniorów

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W ramach tegorocznych obchodów święta seniorów Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta rozpoczyna realizację projektu badawczego angażującego mieszkańców, którego celem będzie stworzenie Ciechanowskiej Galerii Wspomnień. Ponadto w miejskich instytucjach prowadzących działalność kulturalną odbędą się zajęcia i spotkania dla seniorów w kameralnych grupach

 • Jesienna oferta zajęć dla seniorów w mieście 2020-09-03

  Jesienna oferta zajęć dla seniorów w mieście

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Seniorzy od poniedziałku do soboty mogą uczęszczać na zajęcia dedykowane specjalnie dla nich. Jesienną ofertę przygotował już COEK Studio. Trwają też bezpłatne treningi klubu karate dla osób powyżej 60 roku życia. Po przerwie wynikającej z ograniczeń stanu epidemii częściowo reaktywowane zostały też zajęcia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, a najbliższym czasie stworzony będzie plan działania Klubu Seniora w Kamienicy W18.

 • Otwarcie ogródka letniego Klubokawiarni W18 2020-07-17

  Otwarcie ogródka letniego Klubokawiarni W18

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Na kulturalnej i turystycznej mapie Ciechanowa pojawi się kolejne wyjątkowe miejsce. W sobotę 18 lipca otwarty zostanie letni ogródek Klubokawiarni W18 przy zabytkowej i zrewitalizowanej kamienicy Pianki na ul. Warszawskiej 18. W weekendy ogródek będzie funkcjonował do godziny 22.00.

 • Ciechanowski Jarmark Wielkanocny 2018-03-21

  Ciechanowski Jarmark Wielkanocny

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W najbliższą sobotę, 24 kwietnia, w godzinach 10.00-16.00 na ulicy Warszawskiej zorganizowany zostanie Ciechanowski Jarmark Wielkanocny. Pojawią się stoiska z różnego rodzaju produktami, a na ustawionej w pobliżu pomnika św. Piotra scenie odbędą się występy i konkursy.

 • 1
 • 2
 • 3

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H