• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Logo parku nauki. Podłużne litery w napisie TORUS z literą ul. Płocka 34
06-400 Ciechanów
telefon +48 23 674 93 13
www: parknaukitorus.pl

Park Nauki Torus jest miejscem dla wszystkich, bez względu na wiek. Cały teren parku nauki jest w pełni dostępny dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Oferta edukacyjna i propozycje spędzania tam wolnego czasu skierowane są przede wszystkim do trzech głównych grup odbiorców: dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat, rodzin z dziećmi i dorosłych zainteresowanych naukami ścisłymi.

Blat kawiarnianego stolika widoczny z góry. Na stoliku filiżanki z kawą, ciasto na talerzykach. Nad stołem są dłonie trzymające filiżanki pełne kawy: czarnej, z pianką i z mlekiem.Cafe Pitagoras w Parku Nauki Torus
zaprasza na wegetariańskie potrawy
i świetną kawę!
parknaukitorus.pl/kawiarnia
e-mail: 

Co dzieje się w Parku Nauki Torus

 • Znaleziono 27 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • Ferie zimowe w Ciechanowie – oferta miejskich je 2022-01-12

  Ferie zimowe w Ciechanowie – oferta miejskich jednostek

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W tym roku uczniowie z województwa mazowieckiego rozpoczną ferie zimowe 31 stycznia. Zajęcia dla dzieci w Ciechanowie przygotowały miejskie jednostki: Park Nauki Torus, Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO i Miejska Biblioteka Publiczna. Dla mieszkańców dostępna będzie też infrastruktura sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, w tym lodowisko i kryta pływalnia.

 • Międzynarodowy Dzień Muzeów i Centrów Nauki 2021-10-28

  Międzynarodowy Dzień Muzeów i Centrów Nauki

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  10 listopada po raz szósty obchodzony będzie Międzynarodowy Dzień Muzeów i Centrów Nauki. Z tej okazji w Parku Nauki Torus odbędą się warsztaty dla uczniów. 11 listopada zorganizowane będą zajęcia dla amatorów kostki Rubika.

 • Muzyka J.S. Bacha pod wieżą ciśnień 2021-08-12

  Muzyka J.S. Bacha pod wieżą ciśnień

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  22 sierpnia o godz. 18.00 na na zielonym terenie przy Parku Nauki Torus wystąpią śpiewacy operowi i 16-osobowa Warsaw Impressione Orchestra. Muzycy wykonają m.in. Suitę Orkiestrową nr 2 h-moll J.S. Bacha. Przed południem odbędą się też warsztaty dla dzieci o fraktalach. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

 • Edukacyjne niedziele w Parku Nauki Torus 2021-07-05

  Edukacyjne niedziele w Parku Nauki Torus

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W okresie wakacji dzieci mogą uczestniczyć w warsztatach i lekcjach organizowanych w ramach projektu „Wiem z doświadczenia”. Zajęcia będą odbywały się w lipcowe i sierpniowe niedziele. 11 lipca najmłodsi zbudują pojazd napędzany przez akrobatę i poznają zasady dynamiki Newtona. Obowiązują zapisy.

 • Kulinarne Dni Ciechanowa 2021-06-17

  Kulinarne Dni Ciechanowa

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Miasto powita tegoroczne wakacje smakami świata. Od 25 do 27 czerwca w różnych miejscach miasta odbędą się wydarzenia integrujące lokalną społeczność. Na zamkowych błoniach pojawi się Strefa Craft Week, na pl. Jana Pawła II i w Parku Nauki Torus zorganizowane zostaną pokazy kulinarne z udziałem Mateusza Gesslera i finalistów MasterChef. W programie są też warsztaty, degustacje oraz kameralne wydarzenia muzyczne.

 • Weekendowe zajęcia dla dzieci w Parku Nauki Torus 2021-06-15

  Weekendowe zajęcia dla dzieci w Parku Nauki Torus

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  19 czerwca odbędą się zajęcia warsztatowe o kosmosie kierowane do dzieci z rodzicami. W najbliższą niedzielę (20 czerwca) w Parku Nauki Torus zorganizuje bezpłatne warsztaty o odnawialnych źródłach energii. Trwają zapisy.

 • Wakacyjne turnusy dla dzieci w Parku Nauki Torus 2021-05-25

  Wakacyjne turnusy dla dzieci w Parku Nauki Torus

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Od 28 maja rozpoczną się zapisy na wakacyjne turnusy dla dzieci i młodzieży w Parku Nauki Torus. Każdego dnia ich uczestnicy wezmą udział w warsztatach z zakresu nauk przyrodniczych i zajęciach sportowych.

 • „Miesiąc Robotyki” w Torusie 2021-02-23

  „Miesiąc Robotyki” w Torusie

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  6 marca Park Nauki Torus rozpoczyna kolejny projekt w ramach ogólnopolskiej współpracy z centrami nauki. Odbędą się warsztaty dla szkół, cykl zajęć z robotyki dla dzieci od 7 roku życia oraz konkurs, w którym będzie można wygrać zestawy klocków LEGO. Udział w projekcie jest bezpłatny.

 • Park Nauki Torus dostępny dla zwiedzających 2021-01-29

  Park Nauki Torus dostępny dla zwiedzających

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Od poniedziałku 1 lutego znów można zwiedzać Park Nauki Torus. Na miłośników nauki i techniki czekała będzie dodatkowa atrakcja - nowy eksponat umieszczony na wystawie stałej.

 • Październik miesiącem seniorów 2020-10-07

  Październik miesiącem seniorów

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W ramach tegorocznych obchodów święta seniorów Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta rozpoczyna realizację projektu badawczego angażującego mieszkańców, którego celem będzie stworzenie Ciechanowskiej Galerii Wspomnień. Ponadto w miejskich instytucjach prowadzących działalność kulturalną odbędą się zajęcia i spotkania dla seniorów w kameralnych grupach

 • 1
 • 2
 • 3

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H