• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2023 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Logo parku nauki. Podłużne litery w napisie TORUS z literą ul. Płocka 34
06-400 Ciechanów
telefon +48 23 674 93 13
www: parknaukitorus.pl

Park Nauki Torus jest miejscem dla wszystkich, bez względu na wiek. Cały teren parku nauki jest w pełni dostępny dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Oferta edukacyjna i propozycje spędzania tam wolnego czasu skierowane są przede wszystkim do trzech głównych grup odbiorców: dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat, rodzin z dziećmi i dorosłych zainteresowanych naukami ścisłymi.

Blat kawiarnianego stolika widoczny z góry. Na stoliku filiżanki z kawą, ciasto na talerzykach. Nad stołem są dłonie trzymające filiżanki pełne kawy: czarnej, z pianką i z mlekiem.Cafe Pitagoras w Parku Nauki Torus
zaprasza na wegetariańskie potrawy
i świetną kawę!
parknaukitorus.pl/kawiarnia
e-mail: 

Co dzieje się w Parku Nauki Torus

 • Znaleziono 43 wiadomości.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Dziecięca Akademia Naukowych Inspiracji 2020 2020-02-19

  Dziecięca Akademia Naukowych Inspiracji 2020

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Rusza czwarta już edycja projektu edukacyjnego pt. „Dziecięca Akademia Naukowych Inspiracji”. Zajęcia będą odbywały się w m.in. w Parku Nauki Torus, w Krzywej Hali i przy ul. Warszawskiej. W programie jest 8 wykładów dla dzieci prowadzonych przez specjalistów i pasjonatów nauki, sztuki, historii i astronomii.

 • Od marca nowe eksponaty w Parku Nauki Torus 2020-02-11

  Od marca nowe eksponaty w Parku Nauki Torus

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Jeszcze więcej nauki, jeszcze więcej zabawy dzięki nowym eksponatom, które pojawią się w Parku Nauki Torus już od 3 marca. 7 nowych urządzeń będzie dotyczyło fizyki i dźwięku. Wystawa "The Sound of Science" zagwarantuje doskonałą rozrywkę dzieciom, młodzieży, ale i dorosłym.

 • Ferie w mieście 2020-01-23

  Ferie w mieście

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Na czas zimowego wypoczynku, od 10 do 23 lutego miejskie placówki i jednostki współpracujące z miastem przygotowały dla dzieci i młodzieży propozycje spędzenia wolnego czasu w ferie. Na chętnych czekają warsztaty, zajęcia sportowe, muzyczne, edukacyjne oraz spotkania.

 • Park Nauki Torus z 5 tys. odwiedzających i nową 2019-10-30

  Park Nauki Torus z 5 tys. odwiedzających i nową ofertą

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Wybudowany przy zrewitalizowanej wieży ciśnień Park Nauki Torus swoją systematycznie rozrastającą się ofertą przyciąga coraz więcej osób. W sumie w pierwszych dwóch miesiącach funkcjonowania obiektu sprzedanych zostało prawie 5 tys. biletów wstępu na interaktywną wystawę oraz warsztaty.

 • Park Nauki Torus uruchamia Klub małego AlCHemika, 2019-09-17

  Park Nauki Torus uruchamia Klub małego AlCHemika, czyli zajęcia dla grup zorganizowanych

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  W ofercie Parku Nauki Torus w Ciechanowie są już warsztaty, na które mogą zgłaszać się grupy ze szkół, przedszkoli, placówek czy wycieczki. W ramach Klubu małego AlCHemika przewidziano zajęcia: „Magiczne substancje”, Kolorowe laboratorium”, Tajemniczy gaz”, „Kolorowy świat wskaźników chemicznych”. W pierwszych warsztatach, które odbyły się dziś rano, wzięły udział dzieci ze Społecznej Szkoły STO w Ciechanowie.

 • Wieża ciśnień tematem nowej wystawy na ul. Wars 2019-09-05

  Wieża ciśnień tematem nowej wystawy na ul. Warszawskiej

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Przygotowana przez miasto wystawa wyeksponowana została na 7 dwustronnych gablotach wzdłuż ul. Warszawskiej. Plansze zawierają opisy i zdjęcia. Ułożone są chronologicznie, dlatego warto oglądać wystawę, idąc od skrzyżowania z ul. 17 Stycznia w kierunku placu Kościuszki.

 • Park Nauki Torus w Ciechanowie otwarty od 30 sierp 2019-08-19

  Park Nauki Torus w Ciechanowie otwarty od 30 sierpnia. Ruszyła sprzedaż biletów

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Bilety można kupić przez internet, na nowej stronie parknaukitorus.pl. W kasach będą dostępne po otwarciu obiektu. Powstały przy zrewitalizowanej wieży ciśnień Park Nauki Torus, miejsce interaktywnej edukacji poprzez zabawę, czynny będzie od wtorku do piątku w godz. 9.00-17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00-18.00. W pierwsze dwa dni funkcjonowania zorganizowany zostanie piknik naukowy.

 • Zakończona budowa parku nauki przy odnowionej wie 2018-12-14

  Zakończona budowa parku nauki przy odnowionej wieży ciśnień

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Wieża ciśnień została zrewitalizowana i podświetlona, ostatnim etapem inwestycji było wykończenie budynku obok niej i zagospodarowanie przestrzeni wokół. Na zadanie miasto pozyskało środki unijne. Teraz obiekt będzie aranżowany i wyposażany w taki sposób, by w przyszłym roku uruchomić miejsce interaktywnej edukacji poprzez zabawę, czyli Park Nauki Torus.

 • Iluminacja odnowionej wieży ciśnień już dział 2018-10-18

  Iluminacja odnowionej wieży ciśnień już działa. Park nauki na ukończeniu

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Zrewitalizowana wieża ciśnień została podświetlona. Wieczorem odbyła się prezentacja różnych programów. Możliwe będą wielobarwne podświetlenia okolicznościowe, np. patriotyczne, bądź świąteczne. Najczęściej konstrukcja będzie podświetlana w jednym kolorze, który co jakiś czas będzie zastępowany innym.

 • Wieża ciśnień: prawie gotowa podziemna kondygna 2018-02-09

  Wieża ciśnień: prawie gotowa podziemna kondygnacja parku nauki

  kategoria:
  Aktualności strona główna

  Budynek parku nauki, powstający obok wieży ciśnień w ramach rewitalizacji, ma już prawie gotowe wszystkie podziemne ściany, na ukończeniu jest strop. Będzie to budynek dwukondygnacyjny. Mimo zimy prace są kontynuowane. Wiosną wykonawca skupi się na rewitalizacji konstrukcji wieży.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H