• Godziny pracy urzędu:
    poniedziałek - piątek:
    8.00 - 16.00
    e-mail
  • Pl. Jana Pawła II 6
    06-400 Ciechanów
  • tel.
    23 674 92 00
    fax
    23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Zarządy osiedli są pomocniczymi jednostkami Rady Miasta.
Ich działalność jest finansowana z budżetu miasta.

Osiedla miejskie:

  • Osiedle nr 1 – „Powstańców Wielkopolskich"
  • Osiedle nr 2 – „Aleksandrówka II"
  • Osiedle nr 3 – „Aleksandrówka"
  • Osiedle nr 4 – „Śródmieście"
  • Osiedle nr 5 – „Płońska”
  • Osiedle nr 6 – „Słoneczne“
  • Osiedle nr 7 – „Przemysłowe"
  • Osiedle nr 8 – „Kwiatowe"
  • Osiedle nr 9 – „Bloki"
  • Osiedle nr 10 – „Kargoszyn"
  • Osiedle nr 11 – „Podzamcze"
  • Osiedle nr 12 – „Zachód"
Osiedle numer 1 "Powstańców Wielkopolskich"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Bukietowa, Dolna, Gruduska, Kącka, Kilińskiego – do ul. 17 Stycznia, Nadrzeczna, Opinogórska, Polskiej Organizacji Wojskowej, Powstańców Wielkopolskich, Przasnyska, Pułtuska – lewa strona, pl. Jana Pawła II, Prymasa Tysiąclecia – część ulicy biegnąca od ronda Witolda Pileckiego do rzeki Łydyni, 17 Stycznia – do rzeki prawa strona, Plenerowa, Rowerowa, Felińskiej, Śląska, Turystyczna, Ukośna, Wazonowa, Widokowa, Willowa, Wodna, Wojska Polskiego, Wybiegowa, Zagumienna, Zielna

  • Rafał Górecki – przewodniczący
  • Krystyna Miłoszewska
  • Marta Nowakowska
  • Marzena Ropelewska
  • Tomasz Gołębiewski

Rafał Górecki – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 1 „Powstańców Wielkopolskich”
telefon: +48 517 011 618 
e-mail:

Osiedle numer 2 "Aleksandrówka II"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Armii Krajowej – lewa strona do ul. Sikorskiego, Batalionów Chłopskich, Błękitna, Bursztynowa, Gwardii Ludowej WRN, Kamińskiego, Lazurowa, Piękna, Pogodna, Pułtuska – prawa strona od ul. Armii Krajowej, Sikorskiego – od ul. Armii Krajowej w kierunku wschodnim, Szmaragdowa, Złota

  • Izabela Duriasz – przewodnicząca
  • Robert Modelski
  • Mariusz Mikłowski
  • Mateusz Gostkowski 
  • Anna Kamińska
  • Andrzej Sowa
  • Anna Kwiatkowska

Izabela Duriasz – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 2 „Aleksandrówka II”
e-mail:

Osiedle numer 3 "Aleksandrówka"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Armii Krajowej – prawa strona do ul. Polnej, Polna – lewa strona do ul. Armii Krajowej, Pułtuska – prawa strona od ul. Witosa do ul. Armii Krajowej, Sikorskiego – od ul. Armii Krajowej w kierunku zachodnim, Smorawińskiego, Witosa – lewa strona do ul. Polnej

  • Elżbieta Majewska– przewodnicząca
  • Anna Boniakowska
  • Kazimierz Milewski
  • Maciej Skrzypiński
  • Tomasz Krośnicki

Elżbieta Majewska – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 3 „Aleksandrówka” 
telefon: +48 604 483 555 
e-mail:

Osiedle numer 4 "Śródmieście"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Augustiańska – do rzeki, Grodzka, Herberta,  Kilińskiego – od ul. 17 Stycznia, Kopernika, pl. Kościuszki, 11 Listopada, 3 Maja, Małgorzacka, Mickiewicza, Mikołajczyka, Nadfosna, Nowozagumienna, Orylska, Płońska – do ul. Orylskiej, Osiedle Ułanów, Przelotna, Pułtuska – prawa strona do ul. Witosa, 11 Pułku Ułanów Legionowych, Rzeczkowska – lewa strona do ul. Witosa, 17 Stycznia – do rzeki lewa strona, Sierakowskiego, Strażacka, Ściegiennego, Warszawska, Witosa – prawa strona do ul. Rzeczkowskiej, Wyrzykowskiego, Zielona Ścieżka

  • Barbara Rogalska – przewodnicząca
  • Magdalena Kwakowicz
  • Jadwiga Kumińska
  • Stanisław Sadowski
  • Krzysztof Romanowski
  • Maria Blicharska-Chodorowska
  • Agata Pawłowska

Barbara Rogalska – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 4 „Śródmieście”
telefon: +48 606 925 684
e-mail:

Osiedle numer 5 "Płońska"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Aleja Unii Europejskiej, Andersa, Armii Krajowej – od ul. Polnej, Paryska, Harcerska, Szczęsnego, Księcia Konrada II, Mościckiego, Palińskiego, Polna – prawa strona do ul. Armii Krajowej, Płońska – od ul. Orylskiej,  Ranieckiej, Reutta, Rozy Roboty, Rzeczkowska – prawa strona do ul. Witosa i od ul. Witosa prawa i lewa strona, Sezamkowa, Słońskiego, Szwanke, Witosa  – lewa strona od ul. Polnej do Rzeczkowskiej i od ul. Rzeczkowskiej prawa i lewa strona, św. Anny, św. Antoniego, św. Franciszka, św. Jadwigi, św. Krzysztofa, św. Marka, św. Mateusza, św. Stanisława Kostki, św. Floriana, św. Marii Magdaleny, św. Rodziny, Sołtyka

  • Lena Koniecka – przewodnicząca
  • Agnieszka Wojda-Benko
  • Adrian Grabowski
  • Przemysław Szymański
  • Anna Rutkowska
  • Włodzimierz Nowakowski
  • Radosław Witkowski

Lena Koniecka– przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 5 „Płońska” 
telefon: +48 513 232 060 
e-mail: 

Osiedle numer 6 "Słoneczne"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Bielińska, Ceramiczna, Chabrowa, Długa, Dobra, Jaśminowa, Kasprzaka, Kolonijna, Krubińska, Krucza, Ludowa, Łąkowa,  Łukaszewicza, Malinowa, Miła, Nizinna, Okopowa, Piwna, Podleśna, Ptasia, Skłodowskiej, Sońska, Sosnowa, Spacerowa, Wędkarska, Wrzosowa, Zagrodowa, Żurawia, Żytnia

  • Emil Świszcz – przewodniczący
  • Wioletta Bińczycka
  • Maria Nasarzewska
  • Małgorzata Lewandowska
  • Katarzyna Pomianowska
  • Marzena Serwan
  • Andrzej Dudkiewicz

Emil Świszcz – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 6 „Słoneczne” 
telefon: +48 503 138 801

Osiedle numer 7 "Przemysłowe"
Wykaz ulicZarząd osiedla

al. Niepodległości, Augustiańska – od rzeki, Baranowskiego, Bojanowskiego, Cicha, Cukrownicza, Dywizjonu 305, Dziedzica, Fabryczna, Górna, Graniczna, Kolonia Niechodzka, Kratowskiej, Mazowiecka, Mleczarska, Młynarska, Niechodzka, Nowokolejowa, Nużewska, Obozowa, Osada Fabryczna, Partyzantów, Perłowa, Pęchcińska, Płocka, Przytorowa, Robotnicza, Równa, Składowa, Spokojna, Szczurzynek, Szumna, Tysiąclecia, Ułańska, Wierzbowa, Żórawskiego

  • Tomasz Podsiadlik – przewodniczący
  • Anna Dubrownik-Jakubowska
  • Iwona Kuklińska
  • Marek Wróblewski
  • Barbara Szumańska

Tomasz Podsiadlik – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 7 „Przemysłowe”

Osiedle numer 8 "Kwiatowe"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Astrowa, Dębowa, Działkowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Różana, Rumiankowa, Siewna, Słoneczna, Starowiejska, Sławika, Śmiecińska, Towarowa, Wesoła, Wiśniowa

  • Rafał Porębski – przewodniczący
  • Karolina Symołon
  • Zbigniew Grzeszczak
  • Jowita Chilarzewska
  • Małgorzata Zielińska
  • Piotr Senejko
  • Witold Kowalski

Rafał Porębski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 8 „Kwiatowe” 
telefon: +48 511 980 931 
e-mail:

Osiedle numer 9 "Bloki"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Głowackiego, Hallera, Kaczeńców, Moniuszki, Narutowicza, Okrzei, Olchowa, Ostatni Grosz, pl. Piłsudskiego, Powstańców Warszawskich, Roweckiego, Sienkiewicza – do skrzyżowania z ul. 17 Stycznia, Spółdzielcza, 17 Stycznia – od rzeki, Świętochowskiego, Tatarska, Wiklinowa, Wyzwolenia

  • Joanna Urbanowska – przewodnicząca
  • Hanna Rokicka
  • Anna Burzyńska
  • Andrzej Grochalski
  • Ewa Mieszkowska
  • Izabela Zarzecka
  • Hanna Domańska

Joanna Urbanowska – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 9 „Bloki”
telefon: +48 510 671 276 
e-mail:

Osiedle numer 10 "Kargoszyn"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Andersena, Asnyka, Baczyńskiego, Bartołda, Bema, Boczna, Borodzicza, Broniewskiego,  Dąbrowskiej, Dąbrowskiego, Dygasińskiego, Fredry, Gajcego, Gałczyńskiego, Gąsecka,  Gojawiczyńskiej, Gombrowicza, Hłaski, Husarska, Jastruna, Kargoszyńska, Kasprowicza, Kicińskiego, Konwerskiego,  Konopnickiej, Kosynierów, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Krzywa, Kozia,  Lechonia, Leśmiana, Letnia, Mała, Mławska, Młynarskiego, Morawskiej, Nałkowskiej,  Niemcewicza, Norwida,  Orzeszkowej, Parkowa – od ul. Gostkowskiej, Prusa, Przybosia, Reja, Reymonta, Sienkiewicza – od skrzyżowania z ul. 17 Stycznia, Słonimskiego, Słowackiego, Staffa, Sygietyńskiego, Tuwima, Waryńskiego, Wąska, Wierzyńskiego, Wiosenna, Wyspiańskiego, Zapolskiej,  Żeromskiego

  • Michał Chmieliński – przewodniczący
  • Waldemar Goś
  • Paweł Staszczak
  • Zbigniew Kania
  • Ryszard Szymański
  • Michał Wierzba
  • Jadwiga Jarosz

Michał Chmieliński – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 10 „Kargoszyn” 
telefon: +48 790 895 773 
e-mail: 

Osiedle numer 11 "Podzamcze"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Akacjowa, Bony, Brzozowa, Gostkowska, Jesionowa, Juranda, Kasztanowa, Klonowa, Kmicica, Komunalna, Księcia Janusza Mazowieckiego, Lipowa, Parkowa – do ul. Gostkowskiej, Prymasa Tysiąclecia – część ulicy biegnąca od ronda Generała Emila Fieldorfa „Nila” do rzeki Łydyni, Rybna, Rycerska, Skrzetuskiego, Świerkowa, Topolowa, Wiejska, Wołodyjowskiego, Zacisze, Zagłoby, Zamkowa, Zbyszka i Danusi, Zielona

  • Piotr Grabowski – przewodniczący
  • Bogdan Strzałkowski
  • Robert Kurnikowski
  • Maciej Wilkowski
  • Ewa Grabowska

Piotr Grabowski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 11 „Podzamcze” 
telefon: +48 602 385 465 
e-mail: 

Osiedle numer 12 "Zachód"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Al. Zwycięstwa, Bąkowskiej, Biegasa, Bogusławskiego, Bohaterów Westerplatte, Bohaterów Września, Czarnieckiego, Chełmońskiego, Chopina, Dziubińskiej, Dziemieszkiewicza „Roja”, Plater, Grzelakowej, Cieplińskiego, Hubala, Jaracza, Jasna, Jelińskiej, Jureckiego, Klonowskiego, Kolbe, Kolberga, Krasickiego, Kurpińskiego, Kuny, Lelewela, Matejki, Modrzejewskiej, Monte Cassino, Nodzykowskiego, Ogińskiego, Ogrodowa, Osterwy, Paderewskiego, Patriotów, Przyleśna, Pułaskiego, Rajkowskiego, Różyckiego, Sempołowskiej, Skrajna, Solskiego, Stwosza, Szymanowskiego, Traugutta, Widna, Wieniawskiego, Węgrzyna, Wolskiego, Zelwerowicza, Zielone Wzgórze

  • Mariusz Kraszewski – przewodniczący
  • Waldemar Smoliński
  • Mariusz Olszewski
  • Ryszard Kosuda
  • Piotr Zakrzewski
  • Stanisław Szawłowski
  • Beata Czaczyk

Mariusz Kraszewski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 12 „Zachód”
telefon: +48 692 045 685 
e-mail: 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H