• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Podróżuj z Ciechanowa pociągami PKP Intercity!

Mieszkańcy Ciechanowa mogą skorzystać z bogatej oferty połączeń PKP Intercity. Do dyspozycji podróżnych są nowoczesne składy Pendolino i FLIRT3 oferujące wiele udogodnień na pokładzie. Wybierając podróż z PKP Intercity można dodatkowo skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert i rabatów.

Do Gdańska w mniej niż 2 godziny

Mieszkańcy Ciechanowa mają do dyspozycji w sumie dwanaście par pociągów PKP Intercity - jedną parę kategorii Express InterCity Premium oraz jedenaście par kategorii ekonomicznych (sześć składów kategorii InterCity i pięć Twoich Linii Kolejowych). Składy Pendolino kursują na trasie z Gdyni do Bielska-Białej i Gliwic, przez m.in. Warszawę. Połączenie z Krakowa do Olsztyna, a także z Olsztyna do Łodzi obsługują pociągi FLIRT3.

Z kolei składami TLK z Ciechanowa można podróżować np. w kierunku Kołobrzegu czy Zakopanego. Podróż pociągiem Pendolino do Warszawy zajmuje 53 minuty, natomiast do Gdańska mniej niż 2 godz. Na pokładach pociągów FLIRT3 można dojechać do Łodzi i Olsztyna w blisko 2,5 godz.

Komfortowa podróż

Osoby wybierające podróż pociągiem PKP Intercity z Ciechanowa mają do dyspozycji nie tylko atrakcyjne czasy przejazdu. Podróżni mogą skorzystać z nowoczesnych składów Pendolino i FLIRT3, które oferują wiele udogodnień dla różnych grup pasażerów. Wśród nich można wymienić np. wygodne fotele, gniazdka elektryczne, indywidualne oświetlenie czy miejsca przystosowane do przewozu rowerów. Dodatkowo w pociągach Pendolino do dyspozycji rodzin są specjalne przedziały dla opiekunów z dziećmi czy przewijaki dla niemowląt. W składach znajdują się także Strefy Ciszy, którą objęty jest siódmy wagon.

Wcześniej znaczy taniej

PKP Intercity umożliwia zakup biletów na 30 dni przed planowanym wyjazdem. Na tych, którzy kupią bilety z wyprzedzeniem czekają atrakcyjne rabaty. Dzięki ofercie Super Promo z Ciechanowa do Warszawy czy Trójmiasta można pojechać już za 49 zł. Po wyczerpaniu puli najtańszych biletów podróżni otrzymują rabaty w ramach oferty Wcześniej-Taniej, którą objęte są składy wszystkich kategorii. W zależności od terminu zakupu biletu można otrzymać rabat od 10 do 30%. Ze zniżek mogą też skorzystać m.in. rodziny z dziećmi w ramach Biletu Rodzinnego czy osoby, które ukończyły 60 lat dzięki Biletowi Seniora. W obu przypadkach przewoźnik oferuje 30% rabatu na przejazd.

Miłośnicy weekendowych wyjazdów mogą wybrać bilety weekendowe. Umożliwiają one nielimitowane przejazdy w ramach jednego biletu od piątku od godz. 19:00 do poniedziałku do godz. 06:00. Cena Biletu Weekendowego, w drugiej klasie, wynosi 81 zł i umożliwia przejazdy dowolnymi pociągami kategorii TLK i IC. Natomiast z Biletem Weekendowym MAX za 164 zł można podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów (EIP, EIC, IC i TLK).

Gdzie szukać informacji?

Informacje na temat połączeń, rozkładu jazdy czy cen biletów można znaleźć na stronie intercity.pl, na dworcach lub dzwoniąc pod numer infolinii 19 757. Bilety na podróż pociągami PKP Intercity dostępne są w kasach biletowych, biletomatach, a także za pośrednictwem Internetu i aplikacji IC Mobile Navigator.

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H