Konkurs na organizację letniego wypoczynku
ul. 17 Stycznia 60 b
06-400 Ciechanów
telefon/fax: +48 23 673 24 84
Strona internetowa MOSiR
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zarządza następującymi obiektami:
- Stadion miejski przy ul. 3 Maja 7
- Hotel "Ciechanów"
- Hala widowiskowo-sportowa przy ul. 17 Stycznia 60C
- Hala sportowa przy ul. Kraszewskiego
- Pływalnia przy ul. 17 Stycznia 60B
- Basen odkryty przy ul. Kraszewskiego
- Kąpielisko „Krubin"
- Lodowisko
Więcej informacji o obiektach sportowych
MOSiR Organizuje i współorganizuje wiele wydarzeń w mieście
- kategoria:
- Aktualności strona główna
Oferty w otwartym konkursie na realizację zadania publicznego, jakim jest organizacja wypoczynku letniego dzieci i młodzieży, można składać do 26 marca.
Na organizację letniego wypoczynku w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia miasto przeznaczyło 40 tys. zł. Oferty dotyczące zadania należy składać w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta Ciechanów (ul. Wodna 1). Wybór ofert nastąpi do 17 kwietnia. Komisja opiniująca przedłoży prezydentowi propozycje, prezydent podejmie ostateczną decyzję o wyborze ofert na realizację zadania oraz o kwotach dotacji.
W konkursie mogą brać udział podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego (wymienione w art. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie), które zamierzają realizować zadanie na rzecz mieszkańców Ciechanowa, prowadzą działalność statutową w dziedzinie objętej konkursem, przedstawią poprawnie sporządzoną ofertę.
Szczegóły dotyczące zasad, formularza, informacji, które należy uwzględnić, terminów i warunków realizacji zadania oraz kryteriów wyboru ofert znajdują się w ogłoszeniu w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Ciechanów w zakładce „organizacje pozarządowe”.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w okresie realizacji zadania ujęto również czerwiec. Pozwoli to organizacjom na uwzględnienie w kosztach także działań przygotowawczych. Oferty należy składać na dotychczas obowiązujących formularzach.
Klawisze Dostępności
- Przejdź do menu głównego:
- Alt i 0
- Przejdź do treści strony:
- Alt i 1
- Mapa Witryny:
- Alt i 2
- Wersja kontrastowa:
- Alt i 4
- Wyszukiwarka:
- prawy Alt i W
Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

