Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2025 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Miejskie instytucje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Logo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowieul. 17 Stycznia 60 b
06-400 Ciechanów
telefon/fax: +48 23 673 24 84
www.mosirciech.pl

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zarządza następującymi obiektami:

  • Stadion miejski przy ul. 3 Maja 7
  • Hotel "Ciechanów"
  • Hala widowiskowo-sportowa przy ul. 17 Stycznia 60C
  • Hala sportowa przy ul. Kraszewskiego
  • Pływalnia przy ul. 17 Stycznia 60B
  • Basen odkryty przy ul. Kraszewskiego
  • Kąpielisko „Krubin"
  • Lodowisko

Więcej informacji o obiektach umieściliśmy na podstronie: www.umciechanow.pl/kultura_sport_rekreacja/obiekty_sportowe

MOSiR Organizuje i współorganizuje wiele wydarzeń w mieście

22 kwietnia 2024
kategoria:
Aktualności strona główna
Błonia zamkowe. Na trawie stoi wiele czarnych motocykli. Między maszynami chodzą ludzie. Na tle zieloniutkich drzew ustawiono kilka zadaszonych stoisk. Dachy stoisk mają kolory: czerwony i niebieski. W lewym gornym rogu zdjęcia, za drzewami znajduje się duży fragment najstarszej ciechanowskiej budowli - Zamku Książąt Mazowieckich.
 

Fani motocykli z całej Polski i cięższych muzycznych brzmień zawitają do Ciechanowa między 24 a 26 maja. Na błoniach odbędą się spotkania dla pasjonatów jednośladów, organizowane przez klub Wolny Wydech MC Poland, we współpracy z ratuszem. W trakcie imprezy odbędą się koncerty, pokazy i parada ulicami miasta.

24 maja (piątek)

Do Ciechanowa przyjadą motocykliści z całej Polski. Na błoniach przed Zamkiem Książąt Mazowieckich powstanie pole namiotowe. Obok staną stoiska gastronomiczne, stoiska z odzieżą i akcesoriami motocyklowymi, z pamiątkami oraz stoiska klubowe.

O godz. 18.00 rozpoczną się koncerty. Zagrają: Rascal, Wodart Z.S.P. oraz Gorgonzolla. Od godz. 22.00 przy ognisku będzie można wspólnie pograć na gitarach.

25 maja (sobota)

O godz. 13.00 przed Farską Górą odbędzie się msza św.

O godz. 14.00 motocykliści przejadą ulicami miasta na błonia zamkowe, gdzie o godz. 15.00 nastąpi oficjalne otwarcie imprezy.

Między godz. 15.00 a 17.00 odbędą się konkursy i pokazy motocyklowe Gradek Stunt Raider. Swoje umiejętności zaprezentuje Piotr Gradkowski, który jest aktualnym finalistą Mistrzostw Świata Czech Stunt Day.

Od godz. 17.00 ponownie ruszy scena muzyczna. Wystąpią: The Suits, Black Light, Band Office. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Armia.

26 maja (niedziela)

Spotkania motocyklowe zakończą się 26 maja o godz. 12.00.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H