• Godziny pracy urzędu:
    poniedziałek - piątek:
    8.00 - 16.00
    e-mail
  • Pl. Jana Pawła II 6
    06-400 Ciechanów
  • tel.
    23 674 92 00
    fax
    23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2024 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Samorząd Zarządy Osiedli

Zarządy osiedli są pomocniczymi jednostkami Rady Miasta.
Ich działalność jest finansowana z budżetu miasta.

Osiedla miejskie:

  • Osiedle nr 1 – „Powstańców Wielkopolskich"
  • Osiedle nr 2 – „Aleksandrówka II"
  • Osiedle nr 3 – „Aleksandrówka"
  • Osiedle nr 4 – „Śródmieście"
  • Osiedle nr 5 – „Płońska”
  • Osiedle nr 6 – „Słoneczne“
  • Osiedle nr 7 – „Przemysłowe"
  • Osiedle nr 8 – „Kwiatowe"
  • Osiedle nr 9 – „Bloki"
  • Osiedle nr 10 – „Kargoszyn"
  • Osiedle nr 11 – „Podzamcze"
  • Osiedle nr 12 – „Zachód"
Osiedle numer 1 "Powstańców Wielkopolskich"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Bukietowa, Dolna, Gruduska, Kącka, Kilińskiego – do ul. 17 Stycznia, Nadrzeczna, Opinogórska, Polskiej Organizacji Wojskowej, Powstańców Wielkopolskich, Przasnyska, Pułtuska – lewa strona, pl. Jana Pawła II, Prymasa Tysiąclecia – część ulicy biegnąca od ronda Witolda Pileckiego do rzeki Łydyni, 17 Stycznia – do rzeki prawa strona, Plenerowa, Rowerowa, Felińskiej, Śląska, Turystyczna, Ukośna, Wazonowa, Widokowa, Willowa, Wodna, Wojska Polskiego, Wybiegowa, Zagumienna, Zielna

  • Bartłomiej Michał Zdrojewski – przewodniczący
  • Sebastian Andrzejaczak 
  • Robert Słupski 
  • Roman Soliński 
  • Rafał Górecki 

Bartłomiej Michał Zdrojewski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 1 „Powstańców Wielkopolskich”
telefon: +48 503 311 649 
e-mail:

Osiedle numer 2 "Aleksandrówka II"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Armii Krajowej – lewa strona do ul. Sikorskiego, Batalionów Chłopskich, Błękitna, Bursztynowa, Gwardii Ludowej WRN, Kamińskiego, Lazurowa, Piękna, Pogodna, Pułtuska – prawa strona od ul. Armii Krajowej, Sikorskiego – od ul. Armii Krajowej w kierunku wschodnim, Szmaragdowa, Złota

  • Izabela Duriasz – przewodnicząca
  • Anna Stolarska
  • Robert Modelski
  • Anna Kwiatkowska

Izabela Duriasz – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 2 „Aleksandrówka II”
telefon: +48 692 645 231
e-mail:

Osiedle numer 3 "Aleksandrówka"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Armii Krajowej – prawa strona do ul. Polnej, Polna – lewa strona do ul. Armii Krajowej, Pułtuska – prawa strona od ul. Witosa do ul. Armii Krajowej, Sikorskiego – od ul. Armii Krajowej w kierunku zachodnim, Smorawińskiego, Witosa – lewa strona do ul. Polnej

  • Tomasz Krośnicki – przewodniczący
  • Barbara Makowska
  • Anna Kosik
  • Teresa Nowakowska

Tomasz Krośnicki – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 3 „Aleksandrówka” 
telefon: +48 664 786 183 
e-mail:

Osiedle numer 4 "Śródmieście"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Augustiańska – do rzeki, Grodzka, Herberta,  Kilińskiego – od ul. 17 Stycznia, Kopernika, pl. Kościuszki, 11 Listopada, 3 Maja, Małgorzacka, Mickiewicza, Mikołajczyka, Nadfosna, Nowozagumienna, Orylska, Płońska – do ul. Orylskiej, Osiedle Ułanów, Przelotna, Pułtuska – prawa strona do ul. Witosa, 11 Pułku Ułanów Legionowych, Rzeczkowska – lewa strona do ul. Witosa, 17 Stycznia – do rzeki lewa strona, Sierakowskiego, Strażacka, Ściegiennego, Warszawska, Witosa – prawa strona do ul. Rzeczkowskiej, Wyrzykowskiego, Zielona Ścieżka

  • Barbara Bożena Rogalska – przewodnicząca
  • Maria Blicharska-Chodorowska
  • Natalia Kamińska
  • Maghdalena Piątkowska-Kwakowicz
  • Dawid Czekałowski

Barbara Bożena Rogalska – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 4 „Śródmieście”
telefon: +48 606 925 684
e-mail:

Osiedle numer 5 "Płońska"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Aleja Unii Europejskiej, Andersa, Armii Krajowej – od ul. Polnej, Paryska, Harcerska, Szczęsnego, Księcia Konrada II, Mościckiego, Palińskiego, Polna – prawa strona do ul. Armii Krajowej, Płońska – od ul. Orylskiej,  Ranieckiej, Reutta, Rozy Roboty, Rzeczkowska – prawa strona do ul. Witosa i od ul. Witosa prawa i lewa strona, Sezamkowa, Słońskiego, Szwanke, Witosa  – lewa strona od ul. Polnej do Rzeczkowskiej i od ul. Rzeczkowskiej prawa i lewa strona, św. Anny, św. Antoniego, św. Franciszka, św. Jadwigi, św. Krzysztofa, św. Marka, św. Mateusza, św. Stanisława Kostki, św. Floriana, św. Marii Magdaleny, św. Rodziny, Sołtyka

  • Lena Koniecka – przewodnicząca
  • Przemysław Szymański
  • Łukasz Miłoszewski
  • Jacek Babicki

Lena Koniecka – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 5 „Płońska” 
telefon: +48 513 232 060 
e-mail:

Osiedle numer 6 "Słoneczne"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Bielińska, Ceramiczna, Chabrowa, Długa, Dobra, Jaśminowa, Kasprzaka, Kolonijna, Krubińska, Krucza, Ludowa, Łąkowa,  Łukaszewicza, Malinowa, Miła, Nizinna, Okopowa, Piwna, Podleśna, Ptasia, Skłodowskiej, Sońska, Sosnowa, Spacerowa, Wędkarska, Wrzosowa, Zagrodowa, Żurawia, Żytnia

  • Marcin Jakubowski – przewodniczący
  • Marzena Serwan
  • Ewa Klinszporn-Stachiewicz
  • Maria Nosarzewska
  • Marzena Wiśniewska

Marcin Jakubowski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 6 „Słoneczne” 
telefon: +48 517 444 880

Osiedle numer 7 "Przemysłowe"
Wykaz ulicZarząd osiedla

al. Niepodległości, Augustiańska – od rzeki, Baranowskiego, Bojanowskiego, Cicha, Cukrownicza, Dywizjonu 305, Dziedzica, Fabryczna, Górna, Graniczna, Kolonia Niechodzka, Kratowskiej, Mazowiecka, Mleczarska, Młynarska, Niechodzka, Nowokolejowa, Nużewska, Obozowa, Osada Fabryczna, Partyzantów, Perłowa, Pęchcińska, Płocka, Przytorowa, Robotnicza, Równa, Składowa, Spokojna, Szczurzynek, Szumna, Tysiąclecia, Ułańska, Wierzbowa, Żórawskiego

  • Iwona Kuklińska – przewodniczący
  • Michał Karaszewski
  • Sylwia Mięćkowska
  • Urszula Nadulska
  • Barbara Szumańska

Iwona Kuklińska – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 7 „Przemysłowe”
telefon: +48 880 131 387

Osiedle numer 8 "Kwiatowe"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Astrowa, Dębowa, Działkowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Różana, Rumiankowa, Siewna, Słoneczna, Starowiejska, Sławika, Śmiecińska, Towarowa, Wesoła, Wiśniowa

  • Grzegorz Parzuchowski – przewodniczący
  • Artur Kaczyński
  • Jadwiga Brożek

Grzegorz Parzuchowski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 8 „Kwiatowe” 
telefon: +48 519 890 504
e-mail:

Osiedle numer 9 "Bloki"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Głowackiego, Hallera, Kaczeńców, Moniuszki, Narutowicza, Okrzei, Olchowa, Ostatni Grosz, pl. Piłsudskiego, Powstańców Warszawskich, Roweckiego, Sienkiewicza – do skrzyżowania z ul. 17 Stycznia, Spółdzielcza, 17 Stycznia – od rzeki, Świętochowskiego, Tatarska, Wiklinowa, Wyzwolenia

  • Joanna Urbanowska – przewodnicząca
  • Marcin Pietrzak
  • Grażyna Białowąs
  • Agnieszka Kołakowska
  • Ewa Mieszkowska
  • Andrzej Grochalski
  • Hanna Domańska

Joanna Urbanowska – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 9 „Bloki”
telefon: +48 510 671 276 
e-mail:

Osiedle numer 10 "Kargoszyn"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Andersena, Asnyka, Baczyńskiego, Bartołda, Bema, Boczna, Borodzicza, Broniewskiego,  Dąbrowskiej, Dąbrowskiego, Dygasińskiego, Fredry, Gajcego, Gałczyńskiego, Gąsecka,  Gojawiczyńskiej, Gombrowicza, Hłaski, Husarska, Jastruna, Kargoszyńska, Kasprowicza, Kicińskiego, Konwerskiego,  Konopnickiej, Kosynierów, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krótka, Krzywa, Kozia,  Lechonia, Leśmiana, Letnia, Mała, Mławska, Młynarskiego, Morawskiej, Nałkowskiej,  Niemcewicza, Norwida,  Orzeszkowej, Parkowa – od ul. Gostkowskiej, Prusa, Przybosia, Reja, Reymonta, Sienkiewicza – od skrzyżowania z ul. 17 Stycznia, Słonimskiego, Słowackiego, Staffa, Sygietyńskiego, Tuwima, Waryńskiego, Wąska, Wierzyńskiego, Wiosenna, Wyspiańskiego, Zapolskiej, Żeromskiego

  • Jadwiga Jarosz – przewodnicząca
  • Andrzej Dłużyński
  • Ryszard Szymański
  • Piotr Banasiak
  • Agnieszka Kochmańska
  • Janina Janakakos-Szymańska

Jadwiga Jarosz – przewodnicząca Zarządu Osiedla nr 10 „Kargoszyn” 
telefon: +48 798 286 322

Osiedle numer 11 "Podzamcze"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Akacjowa, Bony, Brzozowa, Gostkowska, Jesionowa, Juranda, Kasztanowa, Klonowa, Kmicica, Komunalna, Księcia Janusza Mazowieckiego, Lipowa, Parkowa – do ul. Gostkowskiej, Prymasa Tysiąclecia – część ulicy biegnąca od ronda Generała Emila Fieldorfa „Nila” do rzeki Łydyni, Rybna, Rycerska, Skrzetuskiego, Świerkowa, Topolowa, Wiejska, Wołodyjowskiego, Zacisze, Zagłoby, Zamkowa, Zbyszka i Danusi, Zielona

  • Bogdan Strzałkowski – przewodniczący
  • Iwona Wysocka 
  • Artur Matusiak 
  • Ewa Grabowska

Bogdan Strzałkowski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 11 „Podzamcze” 
telefon: +48 502 074 985
e-mail:

Osiedle numer 12 "Zachód"
Wykaz ulicZarząd osiedla

Al. Zwycięstwa, Bąkowskiej, Biegasa, Bogusławskiego, Bohaterów Westerplatte, Bohaterów Września, Czarnieckiego, Chełmońskiego, Chopina, Dziubińskiej, Dziemieszkiewicza „Roja”, Plater, Grzelakowej, Cieplińskiego, Hubala, Jaracza, Jasna, Jelińskiej, Jureckiego, Klonowskiego, Kolbe, Kolberga, Krasickiego, Kurpińskiego, Kuny, Lelewela, Matejki, Modrzejewskiej, Monte Cassino, Nodzykowskiego, Ogińskiego, Ogrodowa, Osterwy, Paderewskiego, Patriotów, Przyleśna, Pułaskiego, Rajkowskiego, Różyckiego, Sempołowskiej, Skrajna, Solskiego, Stwosza, Szymanowskiego, Traugutta, Widna, Wieniawskiego, Węgrzyna, Wolskiego, Zelwerowicza, Zielone Wzgórze

  • Maciej Węcławski – przewodniczący
  • Aleksander Losz
  • Sebastian Wasiak
  • Mariusz Olszewski
  • Stanisław Szawłowski
  • Izabela Węcławska

Maciej Węcławski – przewodniczący Zarządu Osiedla nr 12 „Zachód”
telefon: +48 512 468 822
e-mail:

 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H