• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Komunikat z 18.12.2014 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 3 i 15 grudnia z wodociągu zbiorowego Ciechanów – ujęcie Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 26.11.2014 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 11 listopada z wodociągu zbiorowego Ciechanów – ujęcie Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 20.11.2014 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 27 października z wodociągu zbiorowego Ciechanów – ujęcie Tysiąclecia stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 24.10.2014 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po rozpatrzeniu sprawozdań z 3 października 2014 r. i analizie próbek wody pobranych 29 września  na urządzeniach wodociągu Ciechanów – ujęcie Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody uzdatnionej nie budzi już zastrzeżeń i spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 16.10.2014 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 15  października na urządzeniach wodociągu Ciechanów – ujęcie Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody uzdatnionej nie budzi już zastrzeżeń i spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komu
nikat z 9.09.2014 r.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 1 i 5  września na urządzeniach wodociągu Ciechanów – ujęcie Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia dla ludzi. Jakość wody uzdatnionej nie budzi już zastrzeżeń i spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 25.07.2014 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 21 lipca na urządzeniach wodociągu Ciechanów – ujęcie Gostkowska stwierdził pogorszenie jakości mikrobiologicznej wody do spożycia. Konieczna będzie dezynfekcja wody i płukanie urządzeń wodociagowych. W czasie dzialań naprawczych wskazane jest przegotowywanie wody.       

Komu
nikat z 22.07.2014 r.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 7 lipca na urządzeniach wodociągu Ciechanów – ujęcie Tusiąclecia stwierdza przydatność wody do spożycia. Jakość wody uzdatnionej nie budzi zastrzeżeń i spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komu
nikat z 10.06.2014 r.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 2 czerwca na urządzeniach wodociągu Ciechanów – ujęcie Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia. Jakość wody uzdatnionej nie budzi zastrzeżeń i spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komu
nikat z 30.05.2014 r.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 21 maja na urządzeniach wodociągu Ciechanów – ujęcie Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia. Jakość wody uzdatnionej nie budzi zastrzeżeń i spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komu
nikat z 7.04.2014 r.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po przeprowadzonej w kwietniu kontroli stwierdził, że jakość wody z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w Ciechanowie – ujęcie Gostkowska nie budzi zastrzeżeń i spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 26.03.2014 r.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po przeprowadzonej w marcu kontroli stwierdził, że jakość wody z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w Ciechanowie – ujęcie Gostkowska nie budzi zastrzeżeń i spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 6.02.2014 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po przeprowadzonej 27 stycznia kontroli stwierdził, że jakość wody z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w Ciechanowie – ujęcie Tysiąclecia nie budzi zastrzeżeń i spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 5.02.2014 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po przeprowadzonej 3 lutego kontroli stwierdził, że jakość wody z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w Ciechanowie – ujęcie Gostkowska nie budzi zastrzeżeń i spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 29.01.2014 r.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po przeprowadzonej w styczniu kontroli stwierdził, że jakość wody z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w Ciechanowie – ujęcie Gostkowska nie budzi zastrzeżeń i spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H