• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Koronawirus SARS-CoV-2Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Komunikat z 13.12.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 7 grudnia w ramach kontroli wewnętrznej z uzgodnionych punktów kontrolnych na urządzeniach wodociągu Ciechanów SUW Gostkowska, stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody uzdatnionej podawanej do sieci i w objętych kontrolą odcinkach sieci dystrybucyjnej.

Komunikat z 17.11.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 14 listopada z uzgodnionych punktów kontrolnych na urządzeniach wodociągu Ciechanów ujęcie Tysiąclecia stwierdza, że jakość wody  uzdatnionej podawanej do sieci dystrybucyjnej spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 17.11.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 7 listopada z punktów kontrolnych na urządzeniach wodociągu Ciechanów – ujęcie Gostkowska, stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 3.11.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 24 października w ramach kontroli wewnętrznej z uzgodnionych punktów kontrolnych na urządzeniach wodociągu Ciechanów SUW Gostkowska, stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody uzdatnionej podawanej do sieci i w objętych kontrolą odcinkach sieci dystrybucyjnej.

Komunikat z 7.09.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 5 września z urządzeń wodociągu Ciechanów SUW Gostkowska stwierdza, przydatność do spożycia przez ludzi wody uzdatnionej z wodociągu zbiorowego Ciechanów ujęcia Gostkowska.

Komunikat z 17.08.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 8 sierpnia w ramach kontroli wewnętrznej z uzgodnionych punktów kontrolnych na urządzeniach wodociągu Ciechanów SUW Gostkowska, stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody uzdatnionej podawanej do sieci i w objętych kontrolą odcinkach sieci dystrybucyjnej.

Komunikat z 27.07.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 4 lipca z punktów kontrolnych u odbiorców wody z sieci wodociągu Ciechanów SUW – ujęcie Gostkowska, stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 12.07.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 13 czerwca z uzgodnionych punktów kontrolnych na urządzeniach wodociągu Ciechanów ujęcie Tysiąclecia, stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody uzdatnionej podawanej do sieci i w objętym kontrolą odcinku sieci dystrybucyjnej. Woda spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 13.06.2016 r. 
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 6 czerwca z wodociągu Ciechanów SUW – ujęcie Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 1.06.2016 r. 
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 16 maja z punktów kontrolnych na urządzeniach wodociągu zbiorowego Ciechanów – ujęcie Tysiąclecia stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 12.05.2016 r.Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 9.05.2016 r. z wodociągu Ciechanów SUW Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 17.03.2016
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie uzyskanych wyników badań próbek wody pobieranych z wodociągu Ciechanów ujęcie Tysiąclecia informuje, że wodociąg ten w 2015 roku dostarczał wodę o wymaganej jakości w zakresie oznaczonych wskaźników mikrobiologicznych i fizykochemicznych.

Komunikat z 17.03.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie uzyskanych wyników badań próbek wody pobieranych z wodociągu Ciechanów SUW Gostkowska informuje, że wodociąg ten w 2015 roku dostarczał wodę o wymaganej jakości w zakresie oznaczonych wskaźników mikrobiologicznych i fizykochemicznych.

Komunikat z 14.03.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 10 marca z wodociągu Ciechanów SUW – ujęcie Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 25.02.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 15 lutego z wodociągu Ciechanów SUW – ujęcie Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Komunikat z 15.01.2016 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny po analizie próbek wody pobranych 11 stycznia z wodociągu Ciechanów – ujęcie Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi. Jakość wody spełnia obowiązujące wymagania jakościowe.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H