• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU

Komunikat z 14.12.2019 r. 
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 3 grudnia z urządzeń wodociągu Ciechanów – uj. Gostkowska stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody z wodociągu zbiorowego.

Komunikat z 17.09.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 2 września z urządzeń wodociągu Ciechanów – uj. Gostkowska stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody z wodociągu zbiorowego.

Komunikat z 30.08.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny uwzględniając analizę uzyskanych wyników badań próbek wody pobranych 22 i 27 sierpnia z wodociągu Ciechanów SUW Tysiąclecia stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody z wodociągu zbiorowego.

Komunikat z 19.08.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 6 sierpnia z urządzeń wodociągu Ciechanów – SUW Gostkowska stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody z wodociągu zbiorowego.

Komunikat z 6.08.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 1 lipca z urządzeń wodociągu Ciechanów – SUW Gostkowska stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody z wodociągu zbiorowego.

Komunikat z 25.07.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje, że uzyskane wyniki badań próbek wody pobranych 22 lipca z  wodociągu publicznego Ciechanów – SUW  Tysiąclecia wykazały obecność bakterii grupy coli przy jednoczesnym wykluczeniu bakterii Escherichia Coli i Enterokoków, co pozwoliło na stwierdzenie warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi. Trwają czynności naprawcze. Dostarczana woda w czasie prowadzenia okresowej dezynfekcji może stanowić dla konsumentów uciążliwość z powodu odczuwalnych zmian właściwości smakowych i zapachowych. Mając na uwadze szczególną ostrożność nie należy spożywać wody pobieranej bezpośrednio z kranu, tylko po przegotowaniu. Wskazane jest również używanie wody przegotowanej do mycia zębów, owoców i warzyw spożywanych na surowo. Woda może być używana do kąpieli oraz pozostałych celów bez ograniczeń.    

Komunikat z 17.07.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny uwzględniając analizę uzyskanych wyników badań próbek wody pobranych 1, 8 i 15 lipca z wodociągu Ciechanów – SUW Gostkowska stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody z wodociągu zbiorowego. Jakość wody odpowiada obowiązującym wymaganiom. Woda nadaje się do picia oraz innych celów uzytkowych.

Komunikat z 19.06.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje, że uzyskane wyniki badań próbek wody pobranych 17 czerwca z urządzeń wodociągu Ciechanów – SUW Gostkowska wykazały obecność pojedynczych bakterii grupy coli i pozwalają na stwierdzenie warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi. Trwają czynności naprawcze. Dostarczana woda w czasie prowadzenia okresowej dezynfekcji może stanowić dla konsumentów uciążliwość z powodu odczuwalnych zmian właściwości smakowych i zapachowych. Mając na uwadze szczególną ostrożność nie należy spożywać wody pobieranej bezpośrednio z kranu, tylko po przegotowaniu. Wskazane jest również używanie wody przegotowanej do mycia zębów, owoców i warzyw spożywanych na surowo. Woda może być używana do kąpieli oraz pozostałych celów bez ograniczeń.     

Komunikat z 13.05.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny uwzględniając analizę uzyskanych wyników badań próbek wody pobranych 23 i 25 kwietnia z wodociągu Ciechanów SUW Tysiąclecia stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody z wodociągu zbiorowego.

Komunikat z 10.05.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 9 maja z urządzeń wodociągu Ciechanów – SUW Gostkowska stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody z wodociągu zbiorowego.

Komunikat z 6.05.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 23 kwietnia z urządzeń wodociągu Ciechanów – SUW Gostkowska stwierdza przydatność wody do spożycia przez ludzi  z wodociągu zbiorowego.

Komunikat z 8.03.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 4 marca z urządzeń wodociągu Ciechanów – SUW Gostkowska stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody z wodociągu zbiorowego.

Komunikat z 15.02.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny uwzględniając analizę uzyskanych wyników próbek wody stwierdza, że w 2018 roku wodociąg Ciechanów – SUW Gostkowska dostarczał wodę o niekwestionowanej jakości.

Komunikat z 31.01.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny dokonując rocznej oceny jakości wody informuje, że 43 566 mieszkańców Ciechanowa w 2018 r. korzystało z wody o niekwestionowanej jakości w zakresie wskaźników mikrobiologicznych i fizykochemicznych.

Komunikat z 31.01.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny uwzględniając analizę uzyskanych wyników badań próbek wody pobranych  28 stycznia z wodociągu Ciechanów SUW Tysiąclecia stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody z wodociągu zbiorowego.

Komunikat z 28.01.2019 r.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, po analizie próbek wody pobranych 25 stycznia z urządzeń wodociągu Ciechanów – SUW Gostkowska stwierdza przydatność do spożycia przez ludzi wody z wodociągu zbiorowego.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H