• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
20 października 2020
kategoria:
Aktualności strona główna
Autobus komunikacji miejskiej stoi w zatoce przystankowej w pobliżu głównego wejścia na cmentarz komunalny. Tuż za przystankiem stoi drewniany budynek, w którym mieści się kwiaciarnia. Przed budynkiem wystawione są stoliki ze zniczami. Na chodniku wzdłuż budynku ustawione są doniczki z chryzantemami w różnych kolorach.
 

Od 30 października do 2 listopada br. zostaną uruchomione dodatkowe linie miejskich autobusów umożliwiające dojechanie na cmentarz komunalny. Z uwagi na pandemię miasto apeluje, aby ciechanowianie rozłożyli wizyty i odwiedzali groby w innych datach.

Tegoroczny dzień Wszystkich Świętych odbędzie się w dobie obostrzeń spowodowanych pandemią koronawirusa. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców w tym roku rozkłady jazdy autobusów ZKM na trasie miasto – cmentarz komunalny będą zmienione na 4 dni.

Ratusz apeluje do mieszkańców, aby w miarę możliwości zaplanowali swoje wizyty na inne dni, co pozwoli na zmniejszenie liczby osób przebywających jednocześnie na terenie cmentarza.

Na cmentarz komunalny przy ul. Gostkowskiej komunikacją miejską dojechać będzie można już od piątku 30 października, przez cały weekend (31 października i 1 listopada) włącznie, a także w poniedziałek 2 listopada.

Przez 4 dni (30 października - 2 listopada) na trasie Gostkowska Pętla – Gostkowska Cmentarz – Kraszewskiego 17 Stycznia – Plac Kościuszki – plac Jana Pawła II – 17 Stycznia – Kraszewskiego - Gostkowska Pętla kursowała będzie LINIA „A”. Autobusy ZKM na tej trasie będą jeździły od godz. 8.30 do godz. 16.45 z częstotliwością co 15 minut.

1 listopada uruchomione będą 3 dodatkowe linie komunikacji miejskiej:

LINIA „B”: Gostkowska Pętla - Gostkowska Cmentarz – Kraszewskiego - 17 Stycznia  - Plac Kościuszki – Sienkiewicza – Dworzec PKP – Kraszewskiego – Gostkowska Pętla w godz. 9.00 –16.40 z częstotliwością co 20 minut.

LINIA „C”: Cmentarz Komunalny (przystanek obwodnica)- Prymasa Tysiąclecia  – W. Polskiego – Bat. Chłopskich – Sikorskiego – plac Jana Pawła II – 17 Stycznia – Kraszewskiego – Gostkowska – Cmentarz Komunalny w godz. 9.05 – 16.50 z częstotliwością co 15 minut.

LINIA „D”: na trasie Cmentarz Komunalny (przystanek obwodnica) – Prymasa Tysiąclecia – W. Polskiego – 11Pułku Ułanów Legionowych – Sikorskiego - Armii Krajowej – Płońska – 11Pułku Ułanów Legionowych -  plac Jana Pawła II – 17 Stycznia – Kraszewskiego – Gostkowska – Cmentarz Komunalny w godz. 9.10-16.30 z częstotliwością co 20 minut.

Bilety można będzie zakupić u kierowców autobusów oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Szczegółowy rozkład jazdy miejskich autobusów znajduje się na stronie internetowej  www.zkmciechanow.pl. Informacja pod numerem telefonu 23 672 23 06.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H