• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
09 stycznia 2020
kategoria:
Aktualności strona główna
Wąziutka dróżka między posesjami o nawierzchni gruntowej. Po lewej stoi koparka. Przy ogrodzeniu posesji po prawej stronie na słupku przymocowana jest tabliczka z nazwą
 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji przystąpił do budowy sieci kanalizacji sanitarnej na odcinku 141 m ul. Cichej. W najbliższych dniach rozpoczną się prace ziemne.

W kolejnym tygodniu rozpocznie się wykonywanie przewiertu podziemnego metodą bezwykopową, który wykona firma Hoster Sp. z o.o. z Wejherowa. Rozpoczęcie wykonywania przewiertu planowane jest między 13 a 17 stycznia.

Roboty związane z powiększaniem sieci „sanitarki” prowadzone są systematycznie w różnych częściach Ciechanowa, tak by docelowo objąć jej zasięgiem 100% mieszkańców.

Kanalizacja sanitarna w ul. Cichej, na wniosek prezydenta miasta, została ujęta w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym ZWiK.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H