do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
07 lutego 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Dokumentacja projektowo-kosztorysowa to pierwszy krok do realizacji inwestycji. Umowę na wykonanie dokumentacji Ciechanów zawarł z firm BPT Sp. z o. o. Umowę podpisali dziś prezes przedsiębiorstwa i zastępca prezydenta miasta Iwona Kowalczuk. Planowana jest przebudowa jezdni, chodników, budowa ścieżki rowerowej, oświetlenia i odwodnienia.

Dokumentacja powinna powstać do końca listopada. Gdy będzie gotowa, będzie można wszcząć procedury przetargowe, związane z wyłonieniem wykonawcy budowy. Zadanie obejmie ul. Graniczną od skrzyżowania z ul. Płocką do skrzyżowania z ul. Widną oraz ul. Widną między skrzyżowaniem z ul. Graniczną a granicą z terenem kolejowym. Łącznie będzie to około 1 km. Przebudowana zostanie jezdnia, dobudowane i przebudowane będą chodniki, powstanie dwukierunkowa ścieżka rowerowa, zatoki autobusowe, zjazdy, przewidziana jest budowa kanalizacji deszczowej, oświetlenia oraz zagospodarowanie zieleni.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H