• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
15 lipca 2020
kategoria:
Aktualności strona główna
 

26 lipca na miejskim pumptracku po raz pierwszy odbędą się oficjalne zawody dla miłośników rowerów. To nie tylko świetna zabawa dla wszystkich miłośników jazdy na jednośladach, ale też możliwość kwalifikacji do Pucharu i Mistrzostw Polski Pumptrack. Imprezie towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje dla dzieci i osób jeżdżących na rowerach rekreacyjnie.

Dla zwycięzców zawodów przygotowana jest specjalna nagroda. Darmowy udział w Pucharze i Mistrzostwach Polski Pumptrack – pierwszych zawodach tego typu w Polsce.

Zapisy dla chętnych do rywalizacji będą przyjmowane od godziny 9.00 do 11.00 26 lipca (niedziela) w biurze zawodów na terenie pumptracku. Od godziny 11.00 rozpoczną się treningi zgłoszonych zawodników. Zawody rozpoczną się o godzinie 12.00.

Dla amatorów rekreacji w ramach imprezy w godzinach od 10.00 do 11.00 oraz po zakończeniu zawodów pod okiem instruktora przeprowadzone zostaną pokazy i zajęcia z doskonalenia techniki jazdy na rowerze. Poziom trudności dostosowany będzie do wieku rowerzysty, dlatego korzystać z atrakcji będą mogły zarówno dzieci jak i dorośli.

Dostępne będą także: wypożyczalnia rowerów i kasków. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych w strefie malucha.

Moda na rowery na dobre zagościła już w naszym mieście. Wspieramy ją stale rozbudowując infrastrukturę dla rowerzystów. W tym roku uruchomiliśmy kolejną stację Ciechanowskiego Roweru Miejskiego, udostępniamy kolejne kilometry ścieżek rowerowych, które uwzględniamy w projektach modernizacji dróg – powiedział prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Kult we współpracy z Urzędem Miasta Ciechanów. Fundacja zajmuje się kreowaniem wydarzeń sportowych, szkoleniem w zakresie bezpiecznej jazdy na rowerze i budowaniem infrastruktury rowerowej na terenie całej Polski. Wydarzenie jest elementem ogólnopolskiego cyklu „Kocham Rower”, w ramach którego podobne imprezy organizowane są w wybranych miastach.

Tor znajduje się w pobliżu stawu za kościołem św. Piotra na osiedlu Kargoszyn w Ciechanowie.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Regulamin zawodów pumptruck_Ciechanów Kocha Rower.pdf 66.61KB pobierz plik: Regulamin zawodów pumptruck_Ciechanów Kocha Rower.pdf
xlsx CIECHANÓW KOCHA ROWER WYNIKI ZAWODÓW.xlsx 11.09KB pobierz plik: CIECHANÓW KOCHA ROWER WYNIKI ZAWODÓW.xlsx

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H