• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
18 czerwca 2021
kategoria:
Aktualności strona główna
Grafika informująca o uruchomieniu aplikacji. Tło niebieskie. W lewym górnym rogu biały napis: Ciechanów już dostępny w Tripplay! Nowa aplikacja dla mieszkańców i turystów. W lewym dolnym rogu jest logo twórcy aplikacji i herb Ciechanowa. Po prawej stronie zilustrowano w jaki sposób aplikacja wygląda na smartfonie.

Tripplay – nowoczesna platforma ułatwiająca podróżowanie po Polsce i bieżące śledzenie informacji o mieście jest już dostępna w Ciechanowie. Urząd Miasta został jednym z pierwszych partnerów projektu, który zrzeszać ma polskie miejscowości, tworząc tym samym ogólnokrajowy przewodnik turystyczny oraz rzetelne źródło informacji.

W aplikacji jest wiele cennych materiałów zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Do dyspozycji użytkowników przekazane zostały trasy zwiedzania. Przy pomocy interaktywnej ścieżki poznamy największe atrakcje oraz mniej znane zakątki Ciechanowa. W jednym miejscu znajdziemy przydatne informacje takie jak: krótki opis, godziny otwarcia, adres i lokalizację na mapie. Wszystko to pozwoli nam na nowe i przyjemne poznanie miasta.

Tripplay to nie tylko e-przewodnik, ale także informator dla mieszkańców. W aplikacji znajdziemy bieżące informacje oraz wydarzenia kulturalne. O najważniejszych zdarzeniach użytkownik zostanie powiadomiony natychmiastową notyfikacją.

Aplikacja dostępna jest w sklepie Google Play oraz App Store.
App Store: https://apps.apple.com/pl/app/tripplay/id1534939032
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tripplay&gl=PL

Wszystkie postępy nowego startupu z ciechanowskimi korzeniami można obserwować na mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/tripplay.official
Instagram: https://www.instagram.com/tripplay.official

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H