do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
11 lutego 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Wydarzenia wpisujące się w Ciechanowskie Święto Kobiet zaplanowane są 10 marca w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego 8 w godz. 12.00-17.00. Prócz stoisk informacyjnych, pokazów, występów, warsztatów, wykładów odbędzie się bieg na 3 km, który wystartuje sprzed hali. Zapisy ruszyły na stronie internetowej stowarzyszenia Mazovia ProActiv. Święto będzie miało charakter charytatywny.

Bieg odbędzie się o godz. 16.00. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Zapisy i szczegóły: http://mazoviaproactiv.pl/ciechanowskie-swieto-kobiet/ . Rejestrować można się do 24 lutego do północy. Pakiety startowe będą do odebrania na miejscu w dniu wydarzenia.

Otwarcie Ciechanowskiego Święta Kobiet zaplanowane jest na godz. 12.00. Chwilę później będzie miał miejsce pokaz samoobrony KRAV MAGA. Na godz. 12.40 przewidziany jest wykład Karoliny Dołęgowskiej „Chcesz osiągnąć sukces bądź szczęśliwy”. O godz. 13.10 wystąpi Łukasz Juszkiewicz, o godz. 13.40 odbędzie się pokaz pole dance i TRX a o godz. 14.05 pokaz samoobrony „Bezpieczna ciechanowianka”. O godz. 14.30 zaplanowano wykład Joanny Salwy „Zdrowie zaczyna się w głowie” a o godz. 15.00 koncert zespołu Active. Po koncercie będzie czas na przygotowanie do biegu i rozgrzewkę. O godz. 16.45 losowane będą nagrody.

Wydarzeniom przez cały dzień będą towarzyszyły stoiska informacyjne dotyczące promocji zdrowia, aktywności zawodowej, edukacji, rozwoju osobistego, wsparcia psychologicznego, porad żywieniowych i kondycji fizycznej.

Podczas Ciechanowskiego Święta Kobiet zbierane będą środki na leczenie Anety Murawskiej.

Wydarzenie organizuje stowarzyszenie Mazovia ProActiv przy wsparciu Urzędu Miasta Ciechanów, we współpracy z MOSiR Ciechanów. Wydarzenie wspierane jest również przez sponsorów.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H