do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
14 maja 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

W ramach akcji promocyjnej „Dni otwarte Funduszy Europejskich”, organizowanej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju we współpracy z Mazowiecką Jednostką Wdrażania Programów Unijnych oraz z beneficjentami realizującymi projekty unijne, w Urzędzie Miasta w ostatni piątek odbyły się m.in. spotkania z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 4 oraz z Miejskiego Przedszkola nr 6, połączone z konkursami, dyskusjami i zajęciami plastycznymi.

Wydział Pozyskiwania Środków Zewnętrznych i Działań Strategicznych przygotował spotkania dla dzieci, gry i zabawy edukacyjne oraz quizy gdzie motywem przewodnim była Unia Europejska oraz mobilność miejska. Uczestnicy mieli okazję porozmawiać o funduszach unijnych z zajmującymi się tą tematyką pracownikami urzędu jak również z prezydentem Ciechanowa Krzysztofem Kosińskim. Dzieci wzięły udział w konkursach wiedzy o Unii Europejskiej, poszerzyły także wiedzę na temat działań sprzyjających ochronie powietrza. Wspólne kolorowanie, tematycznie związane z ważnymi w kontekście dofinansowania unijnego miejskimi obiektami, zakończyło spotkanie.

Podczas „Dni Otwartych Funduszy Europejskich” przedstawiono zrealizowane już projekty oraz plany związane z aplikowaniem o kolejne środki na inwestycje w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Wszystkie osoby uczestniczące w wydarzeniu otrzymały materiały promujące fundusze europejskie. 

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H