do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
05 marca 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej STUDIO startuje dziś z cyklem, w ramach którego odbędą się bezpłatne spektakle Sceny Elffów – warszawskiego teatru lalkowego. Przedstawienia będą miały miejsce 5, 12, 19 i 26 marca o godz. 17.30 w sali widowiskowej miejskiej jednostki kultury (ul. 17 Stycznia 56A).

Dziś zaplanowano spektakl „Kiedy pada śnieg”, za tydzień wystawiona zostanie „Królowa śniegu”, następnie „Księżniczka na ziarnku grochu” i „Sklep z zabawkami”. Scena Elffów to autorski teatr lalkowy dla dzieci, działający w warszawskim klubie SPATiF. Artyści podkreślają, że łamią konwenanse w sztuce. Teatr ten tworzy interdyscyplinarne formy artystyczne, m.in.: koncerto-spektakle i spektakle z wykorzystaniem np. muppetów. Jeden interaktywny projekt, przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, może zawierać: różne rodzaje lalek teatralnych, muzykę na żywo, taniec, śpiew, rytm, słowo, plastykę oraz improwizację.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H