• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
04 czerwca 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Istniejący przy przedszkolu przy ul. Herberta (dawniej Pijanowskiego) plac zabaw zyskał nowe urządzenia zabawowe. Pojawiła się także bezpieczna nawierzchnia oraz elementy małej architektury.

Do dyspozycji najmłodszych są dwa zestawy zabawowe oraz domek. Zestawy składają się m.in. z wież, drabinek, zjeżdżalni, wejść strażackich i łukowych, kratownic, przejść linowych, belki balansującej. Domek wyposażony jest w tablicę do rysowania kredą, grę w „kółko i krzyżyk”, panele do rozwijania umiejętności manualnych oraz ławkę. Ponadto zamontowane zostały 4 ławki z oparciem, 2 kosze na śmieci oraz tablica informacyjna. Pojawiły się maty przerostowe, które stanowiąc nawierzchnię bezpieczną, jednocześnie pozwalają na przerost przez nią trawy.

Inwestycja stanowi realizację zwycięskiego projektu, wybranego przez mieszkańców osiedla „Śródmieście” w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H