Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2026 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
16 marca 2026
kategoria:
Aktualności strona główna
 

28 marca na ul. Warszawskiej pojawią się stoiska z regionalnymi wyrobami, rękodziełem i produktami gastronomicznymi. W centrum miasta stanie też scena muzyczna, na której wystąpią lokalni artyści i utalentowani muzycznie uczniowie. Wiosenną imprezę w plenerze tradycyjnie organizuje miasto we współpracy z COEK Studio.

Ciechanowski Jarmark Wielkanocny to doskonała okazja do wiosennych spacerów na deptaku i zaopatrzenia się w świąteczne produkty, których nie znajdziemy w supermarketach. W tym roku impreza integrująca mieszkańców i przyciągająca do miasta turystów odbędzie się 28 marca między godz. 10.00 a 18.00.

Na stoiskach wystawienniczych swoje wyroby sprzedawać będą rzemieślnicy, artyści-rękodzielnicy oraz producenci regionalnej gastronomii. Będzie można kupić przysmaki na świąteczny stół (m.in. sery, wędliny, swojskie pieczywo czy miody) tradycyjne świąteczne ozdony wielkanocne, wyroby z wikliny i zabawki.

O godz. 10.00 ruszy scena muzyczna, na której przez cały dzień występować będą lokalni artyści i zespoły. Jak co roku repertuar dla odwiedzających jarmark przygotowują seniorzy. Na scenie zaprezentują się także młodzi, utalentowani wykonawcy – stypendyści prezydenta Ciechanowa.

W Kamienicy Warszawska 18 odbędą się bezpłatne warsztaty rękodzielnicze związane z tematyką wielkanocną.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
jpg Plakat Ciechanowski Jarmark Wielkanocny 3.13MB pobierz plik: Plakat Ciechanowski Jarmark Wielkanocny

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H