do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychJak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
09 lipca 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

W ratuszu i w budynku Urzędu Miasta przy ul. Wodnej utworzone zostały kąciki zabaw dla najmłodszych. Ponadto zamontowano przewijaki. To nowe udogodnienia dla interesantów, którzy z dziećmi odwiedzają urząd. Wkrótce przewijaki, w ramach zadania realizowanego z Budżetu Obywatelskiego, pojawią się w kolejnych puntach Ciechanowa.

Jeden z kącików dla dzieci wydzielony został w ratuszu, w jego nowszej części na parterze. Drugi znajduje się w budynku przy ul. Wodnej 1, na parterze w Biurze Obsługi Interesanta. W kącikach są m.in. stoliki z krzesełkami, tablice kredowe, naścienne moduły edukacyjne, edukacyjne zabawki, kolorowanki, kredki.

Jeżeli chodzi o przewijaki, jeden zamontowano w toalecie w ratuszu (parter, zabytkowa część), a drugi w toalecie za Biurem Obsługi Interesanta przy ul. Wodnej.

Do Urzędu Miasta przychodzą także rodzice z dziećmi, a te niecierpliwią się, gdy dorośli załatwiają sprawy. Teraz maluchy mogą spędzić czas w specjalnych kącikach, zająć się zabawą, a rodzice mają szansę skupić się na sprawach, z którymi przychodzą do ratusza. Odwiedzają nas również rodzice z bardzo małymi dziećmi, więc zdarza się, że trzeba dziecko przewinąć. Przewijak to proste i bardzo przydatne wyjście z takiej prozaicznej przecież sytuacji – powiedziała sekretarz miasta Adrianna Saganek.

Przewijaki zamontowane zostały także w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Kraszewskiego i w hali sportowej przy ul. 17 Stycznia. W najbliższych dniach przewijak będzie także w COEK STUDIO. Jeszcze w wakacje przewidziano montaż w plenerze w kolejnych czterech miejscach: na kąpielisku Krubin, na pasażu im. M. Konopnickiej oraz placach zabaw przy ul. Kraszewskiego i przy ul. Harcerskiej.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H