do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Podatki – stawki i druki na 2018 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
29 marca 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
Grafika z okładki kalendarza miejskich wydarzeń. Kompozycja zdjęć i tekstu: Dzieje się w Ciechanowie; Kalendarz Miejskich Wydarzeń Wiosna/Lato 2017
 

Ukazał się Kalendarz Miejskich Wydarzeń Wiosna/Lato 2017 – publikacja w formie książeczki z informacjami o przedsięwzięciach organizowanych, współorganizowanych i wspieranych przez miasto, o inicjatywach jednostek podległych, współpracujących i akcjach społecznych. Kalendarz dostępny jest w wersji papierowej oraz elektronicznej.

Mieszkańców i przyjezdnych czekają koncerty, m.in. Michała Bajora, Happysad. W ramach Dni Ciechanowa odbędzie się Mecz z Gwiazdami i Discopolowanie. Planowane są tradycyjnie Otwarte Spotkania Motocyklowe oraz Ciechanowskie Święto Biegania i Strefa Kibica. W kalendarzu znajduje się chronologiczny spis z terminami i miejscami koncertów, jarmarków, różnego rodzaju przedsięwzięć kulturalnych czy sportowych. Zamieszczone są również plakaty.

W tej książeczce znajdą coś dla siebie fani muzyki, sportu, sztuki, rekreacji. To trzecia nasza tego typu publikacja. Stanowi ofertę dla ludzi w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach. Zachęcamy do częstego zaglądania do tego kalendarza i zapraszamy na wydarzenia – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

Bezpłatny Kalendarz Miejskich Wydarzeń dostępny jest między innymi w ratuszu, w punktach, do których dostarczana jest Gazeta Samorządu Miasta Ciechanów, restauracjach i hotelach. Opublikowany został również w wersji elektronicznej (poniżej).

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Kalendarz Miejskich Wydarzeń Wiosna/Lato 2017 2.41MB pobierz plik: Kalendarz Miejskich Wydarzeń Wiosna/Lato 2017

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H