• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
30 lipca 2020
kategoria:
Aktualności strona główna

Trwa rozbudowa systemu kamer monitorujących miejsca publiczne w Ciechanowie. Montowane są kamery przy fontannie na ul. Warszawskiej. Do końca roku zamontowane będą kamery na kąpielisku Krubin.

Na ul. Warszawskiej przy fontannie trwa montaż kolejnych kamer miejskiego monitoringu. Pojawią się tam dwie kamery: stałopozycyjna oraz szybkoobrotowa.

Mają zapewnić poprawę komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców oraz zapobiegać aktom wandalizmu. Celem jest również troska o bezpieczeństwo osób przebywających w obrębie wodotrysku.

W tym roku objęcie monitoringiem przewidziano także dla terenu zrewitalizowanego kąpieliska Krubin. Miasto podpisało już umowę z wykonawcą, która przewiduje także budowę oświetlenia. Na Krubinie zainstalowane zostaną dwie kamery szybkoobrotowe. Teren będzie doświetlony 5 lampami LED.

Rozbudowa miejskiego monitoringu rozpoczęła się na początku 2020 roku. W styczniu zamontowano 10 kamer monitorujących miejsca publiczne. Monitoringiem objęto błonia zamkowe, teren rekreacyjny przy ul. Marii Dąbrowskiej ze skateparkiem i pumptrackiem, teren nowopowstałego parku miejskiego na Jeziorku wraz z sąsiadującym z nim placem zabaw przy ul. Harcerskiej oraz skwer, na którym umiejscowiony jest parowóz.

Wszystkie lokalizacje kamer zostały wytypowane na podstawie wniosków i zgłoszeń mieszkańców oraz służb mundurowych.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H