• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2024 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
15 września 2022
kategoria:
Aktualności strona główna

Dziś (15 września) rozpoczęła się realizacja ogólnomiejskiego projektu w ramach tegorocznej edycji Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego. Teren kąpieliska na Krubinie odgrodzi od ul. Sońskiej szpaler drzew. Następnie pojawi się oświetlenie głównego ciągu pieszo-rowerowego wokół zbiornika wodnego.

Miasto rozpoczęło piąty etap rewitalizacji terenu na Krubinie. Tym razem mieszkańcy, biorąc udział w głosowaniu w ramach Ciechanowskiego Budżetu Obywatelskiego, zadecydowali o wykonaniu tam nowych nasadzeń roślinności.

Między plażą miejską a ulicą Sońską sadzonych jest ponad 40 buków. Drzewa oddzielą teren rekreacyjny przy kąpielisku od drogi.

W następnej kolejności wokół głównego zbiornika wodnego powstanie oświetlenie. Zamontowane będą 22 słupy z energooszczędnymi lampami, co zapewni komfort i bezpieczeństwo użytkowników i doda uroku miejscu w godzinach wieczornych.

To już kolejna inwestycja w rozwój obszaru rekreacyjnego, z którego przez cały rok korzystają mieszkańcy i turyści. W ubiegłym sezonie miasto powiększyło obszar ścieżek dla spacerowiczów i rowerzystów. Inwestycję wykonano za głównym zbiornikiem wodnym, w kierunku zachodnim, pomiędzy oczkami wodnymi. Utwardzone dróżki o długości 365 metrów stworzyły wygodny układ komunikacyjny. Wykonano je z naturalnych kruszyw. Zamontowano kolejne ławki i kosze na odpady. Teren kąpieliska został też objęty bezpłatnym miejskim WiFi.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H