do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Podatki – stawki i druki na 2018 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
13 listopada 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Satyryk, komentator Krzysztof Daukszewicz będzie gościem czwartego wydarzenia z cyklu „Scena Zaułek” organizowanego 15 listopada o godz. 19.00 w Fabryce Kultury ZGRZYT.

„Scena Zaułek” to cykliczne spotkania, które jako gospodarz prowadzi Wojtek Gęsicki. Gośćmi Sceny w ramach tegorocznego projektu byli: wokalista i aktor Artur Gotz oraz artyści Piwnicy Pod Baranami Agata Ślazyk i Leszek Wójtowicz.

Projekt „Scena Zaułek” przy wsparciu Urząd Miasta Ciechanów realizuje Stowarzyszenie Ciechanowskie Forum Muzyczne Sine Nomine. Spotkania odbywają się w siedzibie Fabryki Kultury ZGRZYT przy ul. Narutowicza 4A. Wstęp kosztuje 20 zł.

„Scena Zaułek” to miejsce spotkań z kabaretem i piosenką literacką. Idea projektu sięga 1995 roku. Wojtek Gęsicki podkreśla, że Scena skupia wokół siebie doświadczonych wykonawców i twórców, posiadających różne temperamenty i osobowości sceniczne.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H