• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
07 maja 2020
kategoria:
Aktualności strona główna
Plakat zachęcający do zgłaszania się dzieci do akcji ilustrowania Legendy o Ciechanowie. Na plakacie, oprócz informacji tekstowych znajdują się kolorowe kredki, farby akwarelowe i plakatowe, pędzelki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie oraz Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta ogłosiły konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Ilustrujemy Ciechanowskie Legendy”. 18 maja najlepsze prace konkursowe stworzą teatrzyk kamishibai w wersji on-line. Dla autorów najlepszych prac przewidziane są nagrody.

Podczas przerwy w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty Miejska Biblioteka Publiczna oraz Pracownia Dokumentacji Dziejów Miasta organizują konkurs dla dzieci „Ilustrujemy Ciechanowskie Legendy”.

Aby wziąć w nim udział, należy wysłać maksymalnie 3 prace plastyczne ilustrujące jeden z ośmiu fragmentów Legendy o Ciechanie. Prace mogą być wykonane dowolną techniką malarską, mogą to być rysunki, szkice i grafiki. Prace muszą zostać utrwalone w postaci zdjęcia cyfrowego lub zeskanowanego dokumentu – pliku w formacie .jpg lub .png. Wybrane prace będą prezentowane także online w formie teatrzyku kamishibai.

Pracę konkursową należy przesłać drogą elektroniczną na adres do dnia 17 maja 2020 roku (włącznie), zgodnie z regulaminem konkursu umieszczonym na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie.

Konkurs skierowany jest do dzieci do 10 lat, które uczęszczają do ciechanowskich placówek edukacyjnych. Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba spełniająca wymagania wiekowe przedstawione regulaminie, która za zgodą swojego rodzica/opiekuna prawnego i za jego pośrednictwem dokona prawidłowego zgłoszenia pracy w sposób wskazany w regulaminie. Wyniki ogłoszone zostaną 18 maja 2020 roku na stronach Organizatorów na portalu społecznościowym Facebook oraz na stronie internetowej www.mbpciech.info. W tym samym dniu wygrane prace konkursowe zostaną zaprezentowane on-line w formie teatrzyku kamishibai.

Prace oceniane będą przez pracowników Pracowni Dokumentacji Dziejów Miasta Ciechanów oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowie. Pośród Uczestników zostanie wyłonionych ośmiu zwycięzców.

Sponsorami nagród rzeczowych są Urząd Miasta Ciechanów oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H