• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
24 października 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
Grafika zachęcająca do pobrania nowej aplikacji Miasto Ciechanów. Po prawej stronie w kobiecych dłoniach telefon z uruchomioną aplikacją. Pozostałą cześć grafiki zajmują napisy: Poznaj nową aplikację miejską, poniżej Miasto Ciechanów. Pod nazwą aplikacji ikonki App Store i Google Play

Mobilna, interaktywna aplikacja MIASTO CIECHANÓW przekazuje aktualne informacje z życia miasta. Dzięki systemowi powiadomień użytkownik będzie na bieżąco z datami i miejscami wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Przy pomocy aplikacji można również sięgnąć do historii.

Podczas spaceru ulicami Ciechanowa, użytkownik aplikacji będzie miał na wyciągnięcie ręki informacje o znajdujących się w pobliżu m.in. zabytkach, ośrodkach kultury, obiektach sportowych. Na budynkach zamontowano nadajniki z danymi. Po zainstalowaniu aplikacji wszystkie ciekawe informacje „wpadają” na smartfon.

Aplikację MIASTO CIECHANÓW można pobrać w:

Aplikacja poprowadzi na przykład po średniowiecznym trakcie, opowie o jego historii, wskaże kluczowe miejsca z nim związane i przekaże wiele ciekawostek z życia ludzi w dawnych czasach.

Interaktywny przewodnik pokaże gościom miejsce noclegowe lub podpowie, gdzie można coś zjeść czy wypić dobrą kawę.

Użytkownicy aplikacji uzyskają informacje na temat zakątków, które warto odwiedzić, bazy sportowej, miejsc wypoczynku i bieżących wydarzeń kulturalnych, społecznych i sportowych.

Zachęcamy mieszkańców do współtworzenia aplikacji, czekamy na uwagi, sugestie, tak by móc ją udoskonalać.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H