• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
12 września 2022
kategoria:
Aktualności strona główna
 

W najbliższą sobotę (17 września) w Ciechanowie odbędą się Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce U-16. Na miejskim stadionie w konkurencjach biegowych i technicznych rywalizowała będzie młodzież.

Sympatycy lekkiej atletyki będą mogli oglądać konkurencje sportowe w najbliższą sobotę od godz. 12.00. Impreza odbędzie się na stadionie MOSiR przy ul. 3 Maja.

W zawodach, które organizują Szkolny Związek Sportowy Ziemia Ciechanowska, Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki i MOSiR wystartują dziewczęta i chłopcy urodzeni w 2007 i 2008 r., reprezentujący mazowieckie kluby sportowe. Wśród nich znajdą się ciechanowianie – wychowankowie trenerów Szymona Ogonowskiego i Zbigniewa Majewskiego.

Młodzież będzie rywalizować w biegach, biegach przez płotki, skoku wzwyż, w dal, wieloskoku, pchnięciu kulą, rzutem dyskiem i oszczepem.

To już trzecia impreza lekkoatletyczna rozegrana w tym sezonie na ciechanowskim stadionie. Poprzednie odbyły się 28 sierpnia (Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny) oraz 3 września (III Mazowiecki Miting Dzieci). Ich organizację wsparł finansowo ratusz.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H