• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
17 kwietnia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Z uwagi na konieczność poprawy funkcjonalności i zwiększenia komfortu interesantów, Urząd Miasta rozpoczyna remont Urzędu Stanu Cywilnego, znajdującego się w budynku przylegającym do zabytkowego ratusza. Od jutra, w czasie remontu, nieczynne będzie jedno wejście do UM (od strony placu JPII szklane drzwi w nowszej części), należy korzystać z wejścia z drewnianymi drzwiami.

Remont potrwa około dwóch tygodni. Urząd Miasta prosi mieszkańców o wyrozumiałość. Dzięki modernizacji powiększy się przestrzeń do obsługi interesantów, przychodzących do Urzędu Stanu Cywilnego – zlikwidowany zostanie korytarz przed drzwiami do pokoi i zmieniona zostanie lokalizacja drzwi do pomieszczeń.

Osoby, które będą odwiedzać USC, bądź inne wydziały mieszczące się w tej części budynku, wchodząc drewnianymi drzwiami będą mogły przechodzić korytarzami na parterze. W UM umieszczono oznaczenia. Osoby niepełnosprawne powinny korzystać z wejścia od strony ul. Nadrzecznej, przez parking (winda za parkingiem, po prawej stronie). W razie potrzeby, pomocą służyć będą pracownicy (tel. 23 674 92 06 lub 07, 08 (wew.).

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H