• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2022 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
05 sierpnia 2022
kategoria:
Aktualności strona główna
Fragment plakatu zapowiadającego wydarzenie Otwórz się na musical! vol. 2. Tekst na czarnym tle: Kino plenerowe COEK STUDIO godz. 17.00 wstęp wolny. 12 sierpnia 2022 - Les Miserables: Nędznicy / Mamma Mia!; 13 sierpnia 2022 - Upiór w operze / Jesus Christ Superstar; 14 sierpnia 2022 - Skrzypek na dachu. 4 września 2022 - finał projektu, godz. 18.00, Zamek Książąt Mazowieckich w Ciechanowie. Nad tekstem trzy kadry z musicali: Nędznicy, Upiór w operze i Skrzypek na dachu.
 

W Ciechanowie w sierpniu odbędzie się druga edycja projektu „Otwórz się na Musical!”. Na wielkoformatowym ekranie w plenerze będzie można obejrzeć popularne filmy muzyczno-taneczne. Projekcje urozmaicą występy aktorskie, muzyczne, wokalne i taneczne mieszkańców miasta. 4 września na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich zaprezentowane zostanie widowisko „Stage Master”. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Druga edycja cieszącego się w ubiegłym roku ogromną popularnością projektu „Otwórz się na Musical” odbędzie się w połowie sierpnia. 12, 13 i 14 sierpnia na zielonym terenie przy budynku COEK Sudio (ul. 17 Stycznia 56 A) rozstawiona zostanie strefa filmowa.

Na repertuar bezpłatnych plenerowych pokazów filmowych dla mieszkańców złożą się popularne musicale. Podczas każdego z wydarzeń uczestnicy warsztatów zaprezentują też dedykowaną danemu filmowi część artystyczną opracowaną na warsztatach.

Na dużym ekranie można będzie obejrzeć:

 • 12 sierpnia, godz. 17.00: „Les Misérables: Nędznicy” (reż. Tom Hooper) oraz „Mamma Mia!” (reż. Phyllida Lloyd).
 • 13 sierpnia, godz. 17.00: „Upiór w operze” (reż. Joel Schumacher) i „Jesus Christ Superstar” (reż. Norman Jewison).
 • 14 sierpnia, godz. 17.00: „Skrzypek na dachu” (reż. Norman Jewison).

4 września odbędzie się finał projektu „Otwórz się na Musical”. O godz. 18.00 na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich zaprezentowane zostanie widowisko „Stage Master”, które obecnie przygotowują instruktorzy oraz uczestnicy warsztatów: muzyczno-wokalnych, aktorskich i tanecznych. Projekt prowadzony przez miejską jednostkę kultury od kilku tygodni ma za zadanie umożliwić wszechstronny rozwój artystyczny dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. To też pomysł na aktywizację społeczną i integrację międzypokoleniową mieszkańców.

Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio pozyskał w tym roku 280 tys. zł na zrealizowanie przedsięwzięcia. Podobnie jak w minionym roku, także teraz miejska jednostka kultury z Ciechanowa otrzymała najwyższe dofinansowanie w kraju w ramach tegorocznego naboru ofert konkursowych Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

kategoria: Powiązane pliki [2]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
jpg Otwórz się na musical vol. 2 - plakat 1.36MB pobierz plik: Otwórz się na musical vol. 2 - plakat
doc Opis plakatu Otwórz się na musical edycja 2 39KB pobierz plik: Opis plakatu Otwórz się na musical edycja 2

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H