do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Uwaga, spadek ciśnienia! Kliknij po więcej informacji pogodowych.Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
12 września 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
Ręce kobiety korzystającej z klawiatury komputera

12 grup, czyli 144 mieszkańców już zostało przeszkolonych. Trwa nabór na szkolenie „Moje finanse i transakcje w sieci” zaplanowane 26 i 27 września. Na przeprowadzenie cyklu, zawierającego trzy zakresy tematyczne, miasto pozyskało 89 140 zł unijnego dofinansowania. Szkolenia skierowane są do osób powyżej 25 roku życia.

Urząd Miasta zachęca do zgłaszania się, nie ma górnej granicy wiekowej. Dwudniowe szkolenie dla 12-osobowej grupy przeprowadzone zostanie 26 i 27 września w godz. 8.00-16.00 w budynku Urzędu Miasta w Ciechanowie przy ul. Wodnej 1. Uczestnicy będą mieli zapewniony indywidualny dostęp do komputera, materiały szkoleniowe oraz catering.

Moduł „Moje finanse i transakcje w sieci” skupia się m.in. na tematyce zakupów i sprzedaży przez internet, zarządzaniu kontem bankowym, płatnościach elektronicznych i bezgotówkowych oraz bezpiecznym korzystaniu z nich, na sprawach związanych z bezpiecznym zarządzaniem prywatnością w sieci, danymi osobowymi, bezpieczeństwem informacji, zastrzeganiem kart płatniczych i dokumentów tożsamości w przypadku kradzieży lub zgubienia. Moduł uwzględnia także założenie konta w ePUAP i profilu zaufanego.

Pozostałe zakresy szkoleń, które były prowadzone w ramach unijnego programu to „Rodzic w Internecie” oraz „Działam w sieciach społecznościowych”.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy zapoznać się z regulaminem rekrutacji i uczestnictwa oraz wypełnić kartę rekrutacyjną. Dokumenty w wersji elektronicznej dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miasta Ciechanów (poniżej) oraz w wersji papierowej w punkcie przyjmowania zgłoszeń.

Dopuszcza się przesłanie wypełnionej karty rekrutacyjnej pod adres: pod warunkiem dostarczenia oryginału w ciągu 5 dni od przesłania e-maila.

Punkt przyjmowania zgłoszeń: Wydział Pozyskiwania Środków Zewnętrznych i Działań Strategicznych, ul. Wodna 1, I piętro, pokój 210; tel. 23 674 92 75.

kategoria: Powiązane pliki [5]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
doc Załącznik nr 4 - zgoda na przetwarzanie danych 413.5KB pobierz plik: Załącznik nr 4 - zgoda na przetwarzanie danych
doc Załącznik nr 3 - wzór oświadczenia 414.5KB pobierz plik: Załącznik nr 3 - wzór oświadczenia
docx Załącznik nr 2 - deklaracja 147.68KB pobierz plik: Załącznik nr 2 - deklaracja
doc Załącznik nr 1 - karta rekrutacyjna 98KB pobierz plik: Załącznik nr 1 - karta rekrutacyjna
doc Regulamin rekrutacyjny 436KB pobierz plik: Regulamin rekrutacyjny

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H