do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
31 października 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

Na pętli miejskiej rozpoczęły się roboty związane z naprawą zapadających się studzienek ściekowych z wpustami oraz studni rewizyjnych z żeliwnymi włazami. Naprawy i ich koszty leżą po stronie wykonawcy budowy pętli miejskiej, odbywają się na podstawie przeglądów prowadzonych przed upływem okresu gwarancyjnego. Miasto systematycznie zgłaszało wykonawcy liczne usterki, jednak dopiero teraz będą one zbiorczo usuwane.

Dopóki pętla objęta była gwarancją, miasto nie chcąc utracić gwarancji, nie mogło prowadzić tu remontów i napraw. Problemy z zapadającymi się studzienkami zgłaszane były wykonawcy inwestycji (czyli firmie Eurovia), wielokrotnie, na bieżąco. Usterki zbiorczo zostały także wskazane podczas przeglądu gwarancyjnego całej pętli w październiku ubiegłego roku, jak również podczas kolejnego takiego przeglądu w tym roku, w lipcu. Wykonawca zlecił firmie z Ciechanowa przeprowadzenie napraw. Firma KAMIBUD Mirosław Warzyński zaczęła prace od okolic ronda Leśników. Jeżeli pogoda będzie sprzyjająca, zostaną one zrealizowane na całej pętli do końca roku. W czasie trwania robót będą występowały utrudnienia. Kierowcy proszeni są o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H