do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
16 czerwca 2017
kategoria:
Aktualności strona główna
Dwóch mężczyzn - starszy i młodszy. Obaj mają gitary

W najbliższą niedzielę, 18 czerwca, o godz. 17.00 w kościele parafialnym św. Piotra Apostoła przy ul. Wyspiańskiego 25 odbędzie się kolejne spotkanie społeczno-edukacyjne, organizowane dzięki współpracy miasta i parafii. Gościem będzie muzyk i poeta Jacek Musiatowicz oraz jego syn Michał.

Prezydent Miasta Ciechanów i proboszcz Parafii Św. Piotra Apostoła zapraszają na spotkanie wszystkich mieszkańców miasta. Celem cyklu jest uwrażliwienie i edukacja na temat m.in. problemów uzależniań i przemocy domowej.
Gość najbliższego spotkania, to muzyk i poeta, laureat nagrody Prezydenta Rzeczpospolitej za wybitną osobowość twórczą za 1997 rok. Jacek Musiatowicz jest też autorem tekstów do najnowszej płyty Patrycji Markowskiej oraz twórcą muzyki do filmu „A ty mnie, ponad”, który został nagrodzony złotymi Niedźwiedziami na Festiwalu w Berlinie. O Jacku Musiatowiczu w 2009 roku poeta, prozaik i publicysta Ernest Bryl napisał: „Wie, co to praca fizyczna, wie, co kłopoty ze światem i kłopoty ze sobą, wie, co miłość, wie, co rodzina, wychowanie dziecka. Wie też, co to jest przegrana i wygrana. No i stara się żyć tak, aby się jakoś w lustrze oglądać. Wart słuchania i uwagi. Bo specjalny a to dziś nie takie częste”.
Na spotkanie Jacek Musiatowicz przyjedzie z synem, który powie o przeżyciach ze swojej perspektywy.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H