do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
02 stycznia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna

Urządzenia zabawowe oraz siłowe stanęły przy ul. Księcia Konrada II, gdzie wcześniej teren został ogrodzony i przygotowane zostało podłoże. Urządzenia zabawowe zamontowano przy ul. Komunalnej. O utworzeniu obydwu miejsc aktywnej rekreacji na świeżym powietrzu zdecydowali mieszkańcy w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Na powstałym placu zabaw z siłownią zewnętrzną na osiedlu „Płońska” przy ul. Księcia Konrada II można korzystać z huśtawek, karuzeli, bujaka sprężynowego, zadaszonej piaskownicy, stołu do gry w szachy, statku, zestawu zabawowego oraz zestawu fitness, w którego skład wchodzą: rower, orbitrek oraz street workout. Ponadto zamontowane zostały ławki, kosz na śmieci i stojak na rowery. Wybudowano ogrodzenie, teren wykorytowano. Pojawiła się nawierzchnia piaszczysta, na części obiektu będzie nawierzchnia trawiasta. Wiosną przewidziane są nasadzenia. Wybudowany został także chodnik z kostki brukowej oraz dojazd i dojście.

Przy ul. Komunalnej na „Podzamczu” do dyspozycji najmłodszych są dwie huśtawki, bujak na sprężynie oraz zadaszona piaskownica. W przyszłym roku, w bliskim sąsiedztwie placu zabaw utworzone zostanie boisko do gry w siatkówkę.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H