• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2021 r.Numery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
13 stycznia 2020
kategoria:
Aktualności strona główna
Grafika składająca się z czterech fotografii miejsc, które są objęte monitoringiem. Pośrodku, w kółku rysunek kamery wizyjnej z podpisem
 

W mieście zainstalowano 10 kamer monitorujących miejsca publiczne. Monitoringiem objęto błonia zamkowe, teren rekreacyjny przy ul. Marii Dąbrowskiej ze skateparkiem i pumptrackiem, teren nowopowstałego parku miejskiego na Jeziorku wraz z sąsiadującym z nim placem zabaw przy ul. Harcerskiej oraz skwer, na którym umiejscowiony jest parowóz.

Dwa miesiące po podpisaniu umowy z wykonawcą wszystkie 10 kamer monitoringu wizyjnego zostało zainstalowanych. Umowa obejmowała m.in. przygotowanie terenu pod budowę oraz usługi inżynieryjne w zakresie projektowania i montażu kamer.

Projekt zapewnił także rozbudowę infrastruktury centrali umieszczonej w budynku Urzędu Miasta przy ul. Wodnej 1 oraz w budynku Komendy Powiatowej Policji przy ul. 11 Pułku Ułanów Legionowych 25. Powstała nowa linia telekomunikacyjna oraz linia zasilająca centralę w energię elektryczną, zakupione i zainstalowane zostały urządzenia sieciowe, systemy i serwery informacyjne oraz urządzenia do nadzoru wideo.

Realizacja zadania ma zapewnić poprawę komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców oraz zapobiegać aktom wandalizmu. Wszystkie lokalizacje kamer zostały wytypowane na podstawie wniosków i zgłoszeń mieszkańców oraz służb mundurowych. W 2020 roku przewidziano objęcie monitoringiem kolejnych przestrzeni miejskich, w tym m.in. kąpielisko Krubin.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H