do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
06 grudnia 2018
kategoria:
Aktualności strona główna
 

Docelowo oczyszczacze powietrza znajdą się we wszystkich ciechanowskich publicznych przedszkolach. Prezydent Krzysztof Kosiński przekazał dziś cztery pierwsze urządzenia Miejskiemu Przedszkolu nr 8. Dzięki oczyszczaczom jakość powietrza znacznie poprawi się w salach, w których przebywają dzieci.

Filtry w urządzeniach są w stanie usunąć 99,97% zanieczyszczeń. Likwidują zarówno drobne cząstki, jak zarodniki pleśni, pyłki, roztocza, większość mikroorganizmów zawartych w powietrzu, alergeny, dym papierosowy, bakterie, jak również sierść zwierząt domowych, chemiczne opary czy uciążliwe zapachy. Poza tym powietrze nasycane jest jonami naładowanymi ujemnie.

– Czyste i świeże powietrze przede wszystkim pozytywnie wpływa na zdrowie, co w przypadku grup dzieci ma ogromne znaczenie. Ponadto sprzyja koncentracji czy lepszemu samopoczuciu. Zarezerwowaliśmy środki w budżecie na 2019 r. na kolejne urządzenia. Ten pomysł funkcjonuje w innych miastach i sprawdza się, więc my, korzystając z dobrych doświadczeń przenosimy go na grunt ciechanowski – powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.

Oczyszczacze są energooszczędne i ciche, steruje się nimi za pomocą pilota.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H