• Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Sprawdź pogodę w CiechanowieOchrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2020 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
19 sierpnia 2019
kategoria:
Aktualności strona główna
Zdjęcie wykonane z góry. Ulica Płocka z wiaduktem. Po lewej stronie park Marii Konopnickiej a w nim rabata kwiatowa w kształcie terytorium Polski, w barwach flagi narodowej. Po prawej stronie ulicy Płockiej widać zielony labirynt

Od wtorku, 20 sierpnia, od godz. 15.00, po remoncie górnej części wiaduktu w ul. Płockiej kierowcy będą mogli w pełni z niego korzystać. Uruchomiony zostanie przejazd w obydwu kierunkach. Przywrócone będą także kursy miejskich autobusów. Na czas remontu wprowadzony został ruch jednokierunkowy.

Prace dotyczące jezdni i chodników już się zakończyły. Prowadzone są jeszcze roboty w dolnej części wiaduktu (planowane zakończenie do końca listopada). To inwestycja Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Przez przystąpieniem do remontu zarządca drogi konsultował m.in. z miastem organizację ruchu, tak by uciążliwości dla kierowców były możliwie jak najmniejsze i by uniknąć całkowitego zamknięcia wiaduktu.

Ruch na wiadukcie od rozpoczęcia prac odbywa się w jednym kierunku – umożliwiono wjazd z ulic Sienkiewicza, Tatarskiej i 3 Maja, czyli w stronę Płocka. Wstrzymany został przejazd w przeciwnym kierunku – kierowcy jadący od strony Płocka w stronę centrum miasta korzystają z objazdów, skręcając na rondzie na ul. Płockiej w pętlę miejską.

GDDKiA zapowiada, że od jutra od godz. 15.00 nie będzie już żadnych utrudnień w ruchu, a kontynuowane w dolnej części wiaduktu prace nie będą powodowały ograniczeń dla pieszych i kierowców.

Zakład Komunikacji Miejskiej od środy (21 sierpnia) wznawia kursy wiaduktem w stronę centrum linii „3,” „4,” oraz „6”. Spółka udziela szczegółowych informacji.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H