do góry
 • Godziny pracy urzędu:
  poniedziałek - piątek:
  8.00 - 16.00
  e-mail
 • Pl. Jana Pawła II 6
  06-400 Ciechanów
 • tel.
  23 674 92 00
  fax
  23 672 29 63
Ciechanów herb
Ochrona Danych OsobowychPodatki – stawki i druki na 2019 r.Jak załatwić sprawę w Urzędzie MiastaNumery kont bankowych Urzędu MiastaFanpage urzędu na FACEBOOKU
Strona główna Aktualności
29 czerwca 2018
kategoria:
Aktualności strona główna

Na terenie kąpieliska „Krubin” oraz na odkrytym basenie ustawione zostały regały z książkami, przekazanymi przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Każdy, kto odpoczywa na plaży na Krubinie lub przy basenie przy ul. Kraszewskiego, może sięgnąć po dowolną książkę i czytać na miejscu. Organizatorzy przedsięwzięcia zachęcają mieszkańców do przekazywania swoich niepotrzebnych książek, które wzbogacą ogólnodostępny księgozbiór.

Akcja Urzędu Miasta, biblioteki oraz MOSiR ma na celu promowanie czytelnictwa. Książki na Krubinie i na basenie wypożyczać do czytania na miejscu może każdy. Książkę można wypożyczyć do domu, pod warunkiem pozostawienia w zamian innej – z własnych zasobów.Księgozbiór stanowią książki „uwolnione” przez filie MBP. To m.in. kryminały, reportaże, książki podróżnicze i obyczajowe oraz literatura dla dzieci w różnym wieku. By przekazać własne książki, które trafią na kolorowy regał na Krubinie czy basenie, należy zgłosić się do dowolnej placówki Miejskiej Biblioteki Publicznej lub przynieść bezpośrednio na kąpielisko.

Regał wystawiony jest codziennie, w godzinach 11.00-19.00. Został oznaczony specjalną tabliczką „Plażowanie i czytanie”. Punkt z książkami koordynowany jest przez pracowników MOSiR.

Organizatorzy podkreślają, że liczą na uczciwość wypożyczających oraz zaangażowanie. „Plażowanie i czytanie” zainicjowane zostało w ubiegły roku na Krubinie, w tym roku rozszerzono akcję o basen odkryty.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H